Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás, lesz látható eredménye?

Futás, lesz látható eredménye?

Figyelt kérdés

Már 3 napja hogy elkezdtem futni. Eddig megállás nélkül sikerült 8 percet futnom, ez kb. 1600m.

Ha hetente 2-3x, ennyit vagy többet tudok majd futni, lesz eredménye?

Ugye, fokozatosan hosszabb távot és több ideig tudok majd folyamatosan futni?

Terveztem egy hosszabb távot is, csak félek hogy megfogok állni, és a futásból séta lesz. Így is jó lenne, ha sétálok közben?


2011. júl. 30. 08:55
 1/10 anonim válasza:
Mindenképpen hasznos a futás ,nem itrad meg hogy milyen koru vagy és hogy a kilók miatt kezdtél e futni ?Mindenképpen tartsd be a fokozatoságot ,és meglesz az eredmény.Mégegy fontos : szeresd meg a futást ,könnyebb lesz.
2011. júl. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem írtad a célod... amúgy igen a futás hasznos, segíthet a plusz kilók ledobásában, segít fitten tartani magad.
2011. júl. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
napi 1 óra futással 2 hónap múlva már rájössz, hogy hatalmas fejlődésen mész keresztül, a jelenlegi 8 perces megállás nélküli futásodból arra következtetek, hogy borzasztó kondicióban vagy, de ha nem adod fel akkor 5x ennyit is ki fogsz bírni 2 hónap mulva
2011. júl. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

18 éves lány vagyok, 168 cm és 55 kg.

Szóval magas vagyok, de a hasamon van súlyfelesleg.

Nos, nem is fogyásról lenne szó, hanem az állóképességemet szeretném fokozni. Amúgy is szeretek futni, de sosem voltam olyan határozott mint most. Elég gyenge típus vagyok, a korombeli lányok sokkal többet futnak, mert jobban fel vannak készülve, és remélem én is többet fogok tudni futni! Köszönöm a válaszokat, és igyekszem. :-)

2011. júl. 30. 12:17
 5/10 anonim válasza:

Szia!

Én is most "ismerkedek" a futással (:

És elárulom, hogy én még ennyit se tudok lefutni egybe.

Azt hallottam amúgy, hogy bizonyos szemszögekből előnyösebb úgy futni, hogy sétálsz 1 percet (v pl 100m-t), majd teljes erőbedobásból futsz 1 percet (v 100m-t-lényeg h ugyanaz legyen a viszonyítás)

De homokon futsz v betonon?

2011. júl. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Betonon futok sajnos.

De az nem baj ha a kocogás után elkezdek sétálni és utána ismét kocogás?

2011. júl. 31. 10:08
 7/10 anonim válasza:

helo:D

igy kb egy honappal van látható eredményed?

futsz még?ha igen már mennyit?

én combrol szeretnék fogyni...

2011. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

szia.

hát már nem futok, mert eltört a csuklóm kosarazás közben 1 hete...:D

de szeretnék még futni...(:

2011. aug. 28. 09:04
 9/10 anonim válasza:
:Dsajnálom...gázlehet:SS
2011. aug. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hátigen...elég gáz

és te? futsz és mennyit? hány éves vagy?

2011. aug. 28. 11:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!