Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő után látszik meg a...

Mennyi idő után látszik meg a futás eredménye?

Figyelt kérdés
Heti 3 alkalommal mennék, olyan 30-40 percre. Azt hallottam, hogy a futásnak hamar látszik az eredménye, ezért választanám ezt a sportot. És mely testtájakon látszana? Elsősorban vádli-, comb- és fenékformálás céljából kezdeném el, de nem bánnám ha a hasamon is lenne eredménye. Ott is látszani fog, vagy arra külön felülésezzek? Előre is köszi a válaszokat!
2010. júl. 6. 12:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
a térdben kb 2.3 hét alatt meglátszódik az eredménye.
2010. júl. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

pontosan nem tudom, de diéta mellett, vagy ha egy kicsit odafigyelsz, hogy ne egyél sok zsírt és szénhidrátot, akkor 2-3 hét alatt van eredménye. Nekem legalábbis használt:) Valóban, comb-fenék és vádlirészen jó, de nekem a egy bajom lett tőle, mégpedig a vállam környéke is lefogyott(mell is)..

És valóban a sokadik hétre a bokám teljesen feladta , nagyon fájt így muszáj volt leállnom.

Én imádok futni, nem csak a feszesítés miatt, hanem stresszoldó, imádok közben gondolkozni és este sötétedéskor remek a levegő, egyedül vagyok és nagyon nyugtató. :)

2010. júl. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2010. júl. 13. 21:30
 4/4 anonim válasza:

én focizok és mellete futok is.Hát látszani elsosorban com,vádli has izom maz ha felülésezel.én úgy osztottam be a hetemet hogy:

Hétfőn-40perc futás nekem főleg a kondimhoz kell.

Kedd-foci edzésem van

Szerda-konditerembe megyek ott mellpad,felülések,hát,húzockodás.

Csütortok-Pihenek maximum egy 10-20 laza kocogás este friss levegon

Pénteken-Foci edzésem van.

Szerintem te is oszzad be a heted és úgy lesz eredménye de persze a legfontosabb a kitartás mer 1-2honapig ez nem elég persze eloszor befogsz durrani de utána leengedsz ha nem csinálod rendszeresen ja és ha konzdizni is fogol ajánlom az Amino savat a BioTech-tol nagyon hasznos értágito tobbet bírsz tole és hasznos a szívnek

2014. márc. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!