Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Igaz, hogyha az edzés mellett...

Igaz, hogyha az edzés mellett nem követek annak megfelelő étrendet, akkor az időmet vesztegetem?

Figyelt kérdés

Valahogy így szeretnék kinézni:

[link]


Utána olvastam rengeteg oldalon az edzésnek, és mindenhol azt írják, hogy az edzés mellé mit tudom én milyen étrendet kell követni, meg hogy állandóan számolni kell a kalóriákat, stb, stb... Az az igazság, hogy én nagyon nem tudok ilyenekkel foglalkozni, mert szüleimmel élek, és az elég nagy luxus lenne, hogy nekem mindig külön kell vásárolni, külön kell főzni, stb... Egyébként azokat az ételeket esszük mint minden átlagos magyar család. Tényleg hozzá se fogjak így az edzéshez? 17/F


2011. júl. 23. 15:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

* illetve nem egyszerre veszem mert egyszerre csak 15kgot hoznak XD

Igen ezt eszem muszáj, nincs rinyálás... majd ha egyszer lesz egy csomó pénzem váltok marhára (az a kedvencem :))

2011. júl. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Marhahús nálam is favorit... :D


Rizsre van sokkal egyszerűbb megoldás:


Full láng, beöntöd, olajon megkevered, pirítod egy kicsit, 1.5 szeres vizet adsz neki, vegeta, só, felforralod, lehúzod kislángra és addig hagyod így /itt-ott megkevered/ Amíg a víz nem tűnik el alóla. Leveszed a fedőt, megkavarod, visszateszed, láng nélkül vissza, aztán leveszed megint megkavarod, de már nem feded le és álom rizst lehet csinálni.


Igy utóra nem egyszerűbb mint a tied, de baszá rá! :D

2011. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Ááá ez a has naagyonnagyon szexi amit linkeltél :)


Én halat és csirkecombot szoktam enni, ha mellre nem tellik, de a pulykát is nagyon szeretem. Egyik sem nehezen elkészíthető. Egyébként nálunk is így van...én lány vagyok és diétázom, de az egész család ilyen ááá.

Néha azt érzem hogy egyszerűen egészséges életmód-ellenesek vagy nem is tudom, csak a hagymakarika meg jóu zsíros pacalpörkölt meg gulyásleves meg magyaros paprikás akármi létezik náluk.


+ mi sem vagyunk túl jó helyzetben, én második félévben az egyik rokonomnál dolgoztam (15 vagyok, ezért normális szövetkezetnél vagy hogy hívják nem lehetett volna) és abból a kis pénzből próbáltam ellátni magam valamennyire. Persze nem arról van szó hogy a szüleim nem fizették volna, csak nem vesznek ők ilyen "spéci" kajákat, amiket szerintük én eszem. De hát ilyenek a szülők. :D


Na megint sokat meséltem, a lényeg hogy (viszonylag) olcsó husi: hal, csirkecomb, belsőségek: csirkemáj, zúza ilyesmi. A legjobb persze a mell, nemvéletlen hogy az a legdrágább. Ha muszáj, lehet marhával is helyettesíteni, de a disznó az nem jó.

2011. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Jól van az, majd kipróbálom :)
2011. júl. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Marha a legjobb héj! :D
2011. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Csak az vele a szopás, hogy figyelni kell, nem csörög az óra, hogy kész van :D
2011. júl. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
És úgy csináljátok, hogy délben és este is ezt esztek minden nap? Vagy pontosan milyen étrendet követtek? Úgy tudom, hogy 5 étkezés egy nap az optimális, mert a napi szükséges fehérjemennyiséget érdemes többször kisebb adagokban bevinni. Az úgy jó, hogyha eszek rendes kaját (ez esetben akkor csirke/hal/stb...) 3x egy nap, és többi 2 pedig fehérjeturmix?
2011. júl. 23. 19:49
 18/25 anonim ***** válasza:

2g/ tskg fehérje és 5g/tskg szénhidrát. kezd el számolgatni, hogy miből mennyi kell. hány kiló vagy?


3 szilárd étkezésnél több kéne. 4 vagy 5 és még ahhoz fehérje.

2011. júl. 23. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
62kg vagyok, én azt olvastam hogy minden pound (angol oldal volt, tehát a mértékegység ennek megfelelően...) után 1g fehérje szükséges. Kalóriából pedig úgy tudom, hogy 2000-2100 szükséges egy nap, ahhoz hogy adjak le zsírt, miközben növekszik az izmom.
2011. júl. 23. 20:01
 20/25 anonim ***** válasza:

Igazából eddig a mondatig érdekelt a kérdés: "Kalóriából pedig úgy tudom, hogy 2000-2100 szükséges egy nap, ahhoz hogy adjak le zsírt, miközben növekszik az izmom."

Innentől átváltok durcába: szerintem mielőtt, kiírsz egy ilyen kérdést jó lenne ha vennéd a fáradságot és elolvasod vagy a tesztoszteron.hu-ról vagy a body.builder.hu-ról az alapokat. Még kevés pénzből meglehet oldani a dolgokat, de kevés ismerettel nehezen.

2011. júl. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!