Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ebből mi lesz ha folytatom és...

Ebből mi lesz ha folytatom és minden nap megcsinálom?

Figyelt kérdés

Naponta csinálok : 60 felülést, 20 felhúzást, 25 fekvőtámaszt, 1 percig tartom magam mintha fekvőtámaszt csinálnák, és 20 leengedést ( A kezem a hátam mögé teszem és leengedem magam 20× ).

Ezeket megcsinálom kétszer, sajnos itt vidéken nincsenek nagy lehetőségek hogy konditerembe menjek sajna :/

Esetleg arra gondoltam hogy ezeket reggel és este is megcsinálom.

Arra gondoltam hogy ettől izmosodhatok-e, vagy még talán tudok beszerezni súlyzókat. És emellett figyelek az étrendre is a fehérje miatt de nem tudom hogy ezzel az edzés tervel mit számítana. Segítenétek? :D


2011. júl. 23. 01:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csak ennyi gyakorlatot tudsz csinálni, van még egy tucat ezen kívül, de ha izmosodni akarsz ahhoz tényleg súlyzó kell. Nem mondom, hogy mindent meg fogsz tudni csinálni egy egykezessel (sőt a legfontosabbakat nem) de ettől függetlenül már többre mész vele mint a saját testsúlyosakkal.
2011. júl. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kb 3 hónapig kell ezt csinálnod napi 1-szer és ilyen leszel:

[link]

2011. júl. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak köszönöm, mindenképp megpróbálok beszerezni egy súlyzót legalább 5-10 kilósat mert az most pont elég lesz :) A második: haha :) Nem az van most hogy úgy akarok kinézni (sőt szerintem ez nem is néz ki jól) hanem csak egy kicsit izmosodni, szóval nem arról van szó...
2011. júl. 23. 23:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!