Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha négy napja van már izomláza...

Ha négy napja van már izomlázam, az baj? Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

Pénteken voltam két haverommal gyúrni. Régen aktívan sportoltam, de az elmúlt másfél évben nem igazán voltam aktív testmozgásilag így elszoktam a nagyobb megerőltetésektől. Elég keményen gyúrtam két órán át, főleg bicepszre és mellkasra.

Otthon, első nap nem volt olyan vészes a helyzet, majd másnap azt hittem meghülyülök olyan izomlázam volt. És ez folyamatosan van azóta. Ez szerintetek normális? Mit tegyek ellene?


2011. júl. 18. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Rá kell dolgozni az izomlázra, akármennyire fáj is.
2011. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagy kihagyás után teljesen normális, levezetést és nyújtást nem kéne kihagyni és akkor lehet nem lenne ekkora. Nem tudsz tenni semmit, 2-3 alkalom után már nem lesz ilyen.
2011. júl. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erre is igaz a mondás: Kutyaharapást szőrivel!

Ne ugyanolyan megerőltető módon, de ismét tessék mindennap megtornáztatni az izmaidat, be fognak járódni, csak szépen, fokozatosan terheld.

2011. júl. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Semmi bajod nem lesz. Különben ezt a rágyúrás dolgot már régen megcáfolták tudományosan. Tehát nem fog elmúlni ha rágyúrsz. Ne aggódj nekem múltkor 1 hétig izomlázam volt egy nap paintball után. :)
2011. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy másfél évig nem sportoltál!
2011. júl. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!