Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyáron simán beleemeltem a...

Nyáron simán beleemeltem a 60-70 kilóba, (10x10) most viszont lementem megint, nyár óta nem voltam, és alig bírtam felemelni 50-et. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
gyengülök?
2009. ápr. 1. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Bisztos felfújóporral építetted az izmot :D


Ha nem edzel, akkor miből gondolod hogy megmarad az izmod, amit nem is használsz?

2009. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy, hogyha nem edzel akkor nem marad meg az izmod és az erőd, hanem visszazuhan egy szintre.
2009. ápr. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes.Nem gondoltam volna, hogy ilyen kérdéssel is találkozok.Persze ha nem edzesz folyamatosan a akkor vissza fejlődsz,tartani kel a szintet.Azt tanácsolom, hogy folyamatosan és rendszeresen kezdj el edzeni.De lassan ne erőltesd meg magad.Csinálj más gyakorlatokat is a kondi terembe és fussál is egy kicsit.

Nekem például, 2 hónap kihagyás után 1-1,5 hónap kelet míg vissza jutottam arra szintre mint amin voltam.(napi 2 óra edzés)

-Atléta

2009. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyszerű. A nem használt izmok leépülnek. Nemrég volt egy elég komoly sérülésem, ami miatt ki kellet hagynom 2 hónapot. A sérülés ellőtt simán lefutottam másfél órát, már most már három hete újra edzek és nem tudok még mindig egy óránnál többet futni.
2009. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!