Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Úgy néz ki hogy fogytam...

Úgy néz ki hogy fogytam (legalábbis vékonyabb lettem ), akkor most már lehet hasra edzenem?

Figyelt kérdés
Mármint "ránézésre" sokkal vékonyabb lett a hasam vagy hogy mondjam . És szeretnék amolyan formásabb hasat. Mit csináljak h elérjem?
2009. márc. 30. 16:29
 1/6 anonim válasza:

Akkor most már elkezdhetsz edzeni hasra!

Am elárulod a fogyi titkodat? Nekem nem sikerül:s

2009. márc. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát kevesebbet eszek mint eddig + bicikli + súlyzó (biciklizek heti 3-4szer háromnegyed -1 órát)súlyzó van 1 10kilós és 1 5 kilós súlyzóm azzal is szoktam gyakorlatokat csinálni + néha tornázok norbira , evés meg úgy kevesebb h csak hozzászokni nehéz , mostmár nem is tudnék annyit enni mint régen , nem is kívánom . És mostmár sztem is vékonyabb vagyok meg a környezetem szerint is bár én még formásítanék a hasamon mert annyira nem tetszik azé , és még 1 kérdés még a végére mellizmot mivel is lehet fejleszteni?
2009. márc. 30. 16:49
 3/6 anonim válasza:
Az első vagyok és ezt mennyi idő alatt érted el?
2009. márc. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
kb 2 hónap.
2009. márc. 30. 17:38
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja és mégvalami nem tudtok milyen edzséseket lehet csinálni hasra?
2009. márc. 30. 17:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretnél formás hasat azt hasizomfejlesztéssel lehet elérni. Én személy szerint a felülést ajánlom a felső hasizomra, de nem a hagyományosat, hanem: felemelkedsz földről kb.10 centit, és onnan még fel 2 centit, majd vissza is 2 centit. (Ártalmatlannak tűnik, de mikor csinálod rájössz, hogy nem is az.)

Alsó hasizomra szerintem a lábemelés a legjobb.

De ha nem csak formásabb hasat akarsz, hanem még fogyni is, akkor viszont ajánlom a kardió edzéseket a hasizomerősítés mellé. (Ha nem szeretnél többet fogyni akkor meg azért, mert nagyon jó a szívnek)

2009. márc. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!