Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért Remegek a tömegnövelőtöl?

Miért Remegek a tömegnövelőtöl?

Figyelt kérdés
Elkeztem Szedni Gainer 3000 tömegnövelőt és amikor megiszom utána remegni kezdek miért ???? 16 éves vagyok és 60 kg
2011. júl. 8. 15:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
csak edzés után iszod és akkor vagy a úgy is???
2011. júl. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Amúgy meg teszkós pancsolt szart ne vegyél, itt nézelődj:


[link]

2011. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem megmondtam, hogy a rovarirtót ne keverd bele!


Viccet félretéve: elég érdekes, ez olyan mintha egy tál rizscsirkétől remegnél... Mennyi idő után remegsz tőle? Azonnal, vagy 1-2 órára rá? Nem vagy valami allergiás?

2011. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem a vércukrod csinálja. ha lemegy a vércukor, akkor szokott az ember remegni. de a tömegnövibe meg dextróz van, az elvileg ponthogy felbassza. írd le h pontosan mi a tömegnövelő neve, illetve hogy mikor és pontosan mennyit szoktál belőle bevinni
2011. júl. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Előző:


Igazad lehet, mert felbassza, és utána vannak olyan emberek akinek leejti. Szóval lehet, hogy ez a kulcs.

2011. júl. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
igen. és van ötleted h hogy védheti ki ezt a kedves kérdező? mert azt viszont nem tudom...:S
2011. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
úgy,hogy vitargot használ....
2011. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hát..nem akarok vitatkozni, lehet hülyeség, de a vitargo is kb ugyanakkora inzulinreakciót csinál mint a dextróz, csak nem b*szottédes, hamarabb keresztülszalad a gyomron..

tehát nem tudom..majd jön Paraszt vagy valaki más aki ért hozzá és megmondja a frankóságot :D

2011. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Vitargo nem viszi fel a cukrot? Vagy nem ejti le?


Amúgy szerintem ha a gyors cukrok kizárva akkor magába izolátum edzés után. Vagy koncentrátumhoz zab.

2011. júl. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ja. Bunny is mondja az 58 vagy 59 es BBTV ben, hogy Vitargot nyomott reggel és volt, hogy már leejtette a cukrát. Asszem, de minnyá megnézem :D
2011. júl. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!