Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az edzéstervről?

Figyelt kérdés

Kevés szabadidőm van tudom hogy kell hagyni időt pihenni de én nem heti 3napot szeretnék edzeni hanem 6-ot de minden nap csak 1 testrészt edzenék meg az megvan max 30perc alatt(tényleg max csak ennyi időm van suli munka mellett

így gondoltam:

h:mell

k:bicepsz

sz:tricepsz

cs:váll

p:hát

sz:láb,has


4-5gyakorlat 5x8as szériákban


2011. júl. 7. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Bicepsz mellé alkar.Váll,hát mehet eggyütt.Hasazhatsz többször is.Próbálj több ismétléssel,10 felett.Az a fél óra nagyon kevés,de több mint a semmi.
2011. júl. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első válaszolóval nem értek egyet. :D

Hasazni nem kell többször, alkart szerintem nem érdemes külön megdolgozni, mert könnyen túledzés lehet a vége. 30 perc alatt lehet végezni, de ne a lábnapon hasazz. A lábedzés az egyik leghosszabb, legfárasztóbb. Ha hasazol, akkor azt inkább bicepsz, vagy tricepsz mellé csináld.

Az ismétlésszám meg úgyis gyakorlat, és izomfüggő, viszont szerintem sok sorozatot csinálsz. 5X8 néhol sok, pl. bicepszre bőven elég 3X8 is.

2011. júl. 7. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mondjuk ez nem edzésterv... de nagyjából jól vannak elosztva. bicepsz-tricepsz szerintem mehet egybe, illetve én is több napot hasaznék!
2011. júl. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én meg a 2-al,full hülyeség amit leírtál.
2011. júl. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem a bicepsz-tricepsz mehetne egy napra.

meg több hasazás.

2011. júl. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
alkar tök fölösleges
2011. júl. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!