Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Diétázom, csökkentsem a...

Diétázom, csökkentsem a bevitt kaját ilyenkor?

Figyelt kérdés

Neki álltam komolyan diétázni Július 1-től, de az a helyzet nem fogytam semmit sőt, ilyenkor mi a teendő csökkentsem a szénhidrátot, vagy ez még korai és várjam meg az 1 hetet hátha beiindul?


Mérések: reggel 8 óra, éhgyomor

Júl 1. :89.6kg

Júl 2. :89.8kg

Júl 3. :89.7kg

Júl 4. :89.7kg


Használt kiegekek: 40g glutamin-sr,20g bcaa xpress,50g isobest,1 csomag monster 100,5g carni matrix


Szilárd kaja:10dkg zab,25dkg barnarizs,1 kanál lenmagolaj,85dkg csirkemell filé(semmi fűszer,minimális tengeri só, kontaktgrillben készitem, zsir hozzáadása nélkül),20dkg héj nélküli kigyóuborka,50dkg párolt brokkoli,4.5l alacsony nátrium tartalmú szénsavmentes ásványviz (6.9mg/l)


Azért, örülnék, hogy ha válaszolna valaki, mert nem könnyű kibirni ezt az étrended, és nem is olcsó, igy júl5-júl7-ig is ha nem fogynék semmit stagnálnék az csak pocsékba menne, első héten 2 kardiót iktattam be laza 30 perc folyamatos kocogás a helyi bányató körül, azt júl2-júl3 le is tudtam.


termogenikus zsirégető,edzés elötti fokozókat nem használok mivel 2 hónap múlva leszek csak 18... de lassan 4 éve edzem folyamatosan igy megért már a diéta :)


2011. júl. 4. 10:40
 1/3 TOMAtm ***** válasza:
a diéta h legyen valami értelme minimum 2 hónap.ha van izomtömeged és szeretnéd h megmaradjon,valami erősen antikatabolkus szert azért nézzél ki magadnak.meg vegyél zöld teát az ásványvíz helyett.
2011. júl. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

12 hétre tervezem a diétát, nem vagyok kezdő :), csak hát első diétám és mindenhol irják hetente 0.5-1kg testsúlycsökkenés az ideális de nekem jeleneleg 0.1kg többletem is van a kezdéstől számitva -.-, gondolom elértem egy kalóriadeficitet, vagy lassan áll át a testem a diétára és ezt nem tudom eldönteni várjak még hátha beindul, vagy vegyem most vissza 20-25g ch van, jelenleg 250g-on van:)


rendben kipróbálom a zöld teát, és HMB-t is akartam venni csak az ne olcsó játék és még nem jött meg a fizum ;)

2011. júl. 4. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen fölösleges napi szinten mérlegelned magad. Heti egyszer elég. Ha egy hét után nem tapasztalsz változást, akkor csökkentsd a ch-t 25-50-el mondjuk ennyi fehérje mellett én alapból csökkenteném legalább 200-ra. Nem vetted számításba, hogy a fehérjének is van energiaértéke, és a túlzott fehérjebevitel is okozhat pozitív kalóriamérleget. A másik opció, ha radikálisan növeled az aerob edzéseid számát, valamint időtartamba is fölviheted őket egy órára.
2011. júl. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!