Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Vannak itt BodyRockerek?

Vannak itt BodyRockerek?

Figyelt kérdés
:)
2011. júl. 3. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a rockerek a kocsmában edzenek tudhatnád.
2011. júl. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Az meg mi
2011. júl. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én testem keményebb mint a szikla, erősebb vagyok Geodudenál is! :D
2011. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
énén! :D kb 1,5 hónapja kezdtem:D
2011. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
90%
Enis :D Igaz en meg csak most kezdtem :) Bar engem is erdekelne,hogy tenyleg hatasos e? Esetleg valaki megoszthatna itt a tapasztalatait:)
2011. aug. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Először nehéz volt a kajás dolog...én nem tudok annyi zöldséget napi 5x megenni, így ez idővel átment arra, h inkább figyelek a fehérjére és amennyi zöldség jólesik. Az edzések elején nehezek, de aztán belejössz. Szerintem kezd olyannal amit könnyebbnek látsz és utána lehet a nehezebbeket. Amúgy én szoktam olyat, h egy nap több edzést is megcsinálok ha van időm, mert ugye nem olyan hosszú az a 12perc. Meg a fordítóval szoktam:D
2011. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
11:02-es és utolsó vagyok... igen hatásos, csak kitartás:)
2011. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
En a 19:19-es vagyok, es azt akarom meg kerdezni hogy ezt a napi 5x evest most is betartod? Nekem nehezen sikerul, hozza voltam szokva a napi 2x- 3x-i eveshez:P Foleg a zoldsegek, ugyanaz a gond,mint neked.Rengeteg, nem birok annyit magamba gyomoszolni:D
2011. aug. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat , örülök , h vannak itt is BodyRockerek :) én 3 éve edzek , ennél hatásosabbat eddig nem találtam :) Zuzana is the best :)
2011. aug. 25. 21:23
 10/11 anonim válasza:
14:41-es vagyok, már inkább a fehérje bevitelre figyelek. Sok tojásfehérjét, csirkemellet, néha halat, vadhúsokat és nagyon ritkán sertéshúst eszem. Tejet, joghurtot, túrót és ha akciós akkor sovány sajtot. Valahol írja, h ha napi 5x megeszed amit ő mond akkor ugyanúgy meglesz a kalóriamennyiséged, mint amennyi kéne vagy mi. Azért kell annyi zöldség, meg hogy ne legyél éhes. Kérdező! te naponta 5x eszel és annyit? workout-ból mindennap csak egyet csinálsz meg? :) Egyetértek, hogy a leghatásosabb;)
2011. szept. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!