Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy erő, nagy izmok nélkül....

Nagy erő, nagy izmok nélkül. Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Valami tudományos válasz kellene, már olvastam róla, hogy az izom sűrűsége vagy mi számít. Pl. Bruce Lee állítólag 30 kilót meg tudott tartani maga előtt a karját kinyújtva. Persze ő is nagyon izmos volt, de nem olyan értelemben, nem volt egy hústorony. De másoknál is van ilyen. Valaki el tudná ezt nekem magyarázni, és milyen edzésmódszerrel lehet ezt elérni. Persze nem baj, ha szedek föl nagyobb izmokat, csak ez az egész érdekelne
2011. júl. 3. 12:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
nem járok kondi terembe, sosem jártam, mindig csak saját testsúllyal edzettem, de felbírom magam húzni a húzódzkodón 1 karral. sosem ittam semmiféle dextrózt früktózt, nem ittam fehérjeturmixot. és nem vagyok egy konditerem kinézetű hústorony. melyik testépítő tud 1 kézzel húzódzkodni, muscle up-okkal szérizáni és még sorolhatnám?
2011. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

Teljesen más a két mozgássor... sem egy erőemelőnek sem egy testépítőnek nem érdeke, hogy ezt meg tudja csinálni.

Lehet neked ez megy, mert gyakoroltad, de ha azt mondják rakd arrébb a 130kg-os kandallót lehet nem sikerülne.

2011. júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
90%
Hát én se akarok úgy kinézni, mint egy konditerem ... :D
2011. júl. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Igen van különbség, én is sokat gondolkodtam, hogyan kellene. Pl. az hogy a tornászok is odafigyelnek, hogy olyan edzéseket csináljanak, amik azt szolgálják, amit a versenyen is csinálnak, és figyelnek hogy az izomzatuk úgy fejlődjön, de ne szedjenek fel felesleges izmot közben viszont marhaerősek, mert ezek a gyakorlatok rendkívüli módon megerősítik az inakat meg mindent. Dehát nyilván aki mázsákat emel, az meg brutál erős :DD De én akkor is az előbbit választanám, vagy inkább a kettőt kombinálva
2011. júl. 3. 15:53
 15/18 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy a mázsaemelők meg brutál erősek, de esetleg nem tudják egykézzel felhúzni magukat, meg olyanokat csinálni, vagy nem tudnak ugrálni, mint egy kungfu-ninja. Ez a lényeg, barátaim :D
2011. júl. 3. 15:56
 16/18 anonim ***** válasza:
Ez már a te döntésed. A torna is nagyon szép sport sokkal inkább azt preferálom mint hannibal mászókázását.
2011. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"sosem ittam semmiféle dextrózt früktózt, nem ittam fehérjeturmixot. és nem vagyok egy konditerem kinézetű hústorony. melyik testépítő tud 1 kézzel húzódzkodni, muscle up-okkal szérizáni és még sorolhatnám?"


Lehet te többet tudsz rángatózni egy rúdon, bár szerintem annyi eszed sincs, hogy tudjad mi az a rúd, de bármelyik testépítő többet ért bármihez nálad.

2011. júl. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem itt az állítólagon van a hangsúly. az ember fizikai paramétereit, mint ahogy az erejét és az izomtömegét is nagyrészt a genetika határozza meg.
2011. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!