Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szobabiciklivel fogyhatok a...

Szobabiciklivel fogyhatok a hasamból?

Figyelt kérdés
Alapjábavéve mindenhol vékony vagyok csak a hasamom van egy kis felesleg. Nem szeretnék kemény diétát, mivel nagy melleim vannak és félek hogy onnan is fogynék:( Elég lesz a bicikli? Mit ajánlanátok?
2009. márc. 27. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Mellmegtartó diéta nem létezik, vagy ha olvasol ilyenről akkor tedd be a csokidiéta és káposztaleves diétával egy kategóriába. Igazságtalan de mellből fogsz fogyni először. A fogyás az étrend és a mozgás együttes kombinációjával célravezető. Ha nincs rajtad sok felesleg, akkor diéta nélkül nem fog menni.

A lényeg a negatív kalória egyensúly. A bicikli mozgás tekintetében a legmegfelelőbb.

2009. márc. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 timido válasza:
26%

Ez nemigaz, hogy mindenki a melléből fogy először. Nekem is nagy melleim vannak, és én NEM diétázok, de fogyózok. A biciklizés arról azt hallottam, hogy az inkább combosít, és nem vékonyít. Ha a hasadon van felesleg, akkor csinálj meg naponta 100 felülést, és este már ne egyél. (mert utánna lefekszel, és az biztos hogy a hasadra megy)Hülyeség, hogy így nem lehet fogyni. Én volt idő, hogy úgy fogytam le a hasamról, hogy minden este megcsináltam 100 felülést (de úgy, hogy a lábam az ágyamon volt) és szemmel láthatóan eltűnt a hasamról a felesleg, és a mellem még mindig ugyanakkora, mint amekkora 1 éve volt, sőt nagyobb is, mert nőttem...

de persze eljárhatsz attól piláteszezni, vagy aerobikra, mert az meg jót tesz. :)De szobabicózhatsz is. Csak szerintem a bicikli nem elsősorban a hasadon fog meglátszódni.

16/L

2009. márc. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
60%
Keddves előttem szóló neked még sokat kell tanulni a szervezet működéséről... 30/f
2009. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 timido válasza:
70%
Tanulok a szervezetről :) én nem akartam, hogy ez rosszul jöjjön le valakinek. leírtam a szubjektív véleményemet. Természetesen nem muszáj megfogadni. Mindenesetre nekem jót tett (már nem csinálom) ugyanis a hasizmom nagyon jó, és rengeteg felülést meg tudok csinálni. ha másra nem, erre biztosan jó volt. :) a második válaszadó voltam.
2009. márc. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Tévedés, egy boxoló haverom évekig küzdött a hasával. Mindenhol izmos volt de a hasa csak megmaradt, Aztán elkezdett komolyan bringázni (hegyen, terepen) és fél év alatt eltűnt az úszógumi, a hasa meg kidolgozott lett. Szóval biztos jó hasra de én kombinálnám felüléssel. Az is igaz viszont, hogy combra nagyon sokat tesz a bringa, ami nem feltétlenül jó.
2009. márc. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Basszus kezd kicsit idegesítő lenni, hogy lassan minden nap van egy ilyen kérdés, holott kb 1000szer meglett válaszolva. De nem is az a baj, hogy mindig megkérdezik, hanem, hogy mindig jönnek az okoshülyék, akik megakarják magyarázni, hogy ha megcsinál a delikvens napi 10000 felülést, akkor csodálatosan bordás lesz a hasa.


GONDOLKODJATOK EGY KICSIT KÖNYÖRGÖM!!!

Nincs helyi zsírégetés. Nem fogom 40edszerre is leírni, hogy miért, fogadjátok el! Képzeljétek csak el, ha működne és egy szumós elkezdene felüléseket csinálni, akkor néhány hónap múlva kockás lenne a hasa, de ráfojna a melléről meg az oldaláról a zsír, mert csak a hasa fogyott volna le??? Szerintetek tényleg van ilyen???


Egyébként a bicikli jó, de csak a megfelelő pulzustartományban és általános fogyás érhető el vele. Az pedig, hogy honnan fogyunk könnyebben, gyorsabban stb. genetikailag meghatározott.

2009. márc. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!