Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sokszor úgy érzem, hogy jó...

Sokszor úgy érzem, hogy jó lenne újra edzeni (gyúrni), de így?

Figyelt kérdés
Régebben edzettem és ahhoz képest, amilyen voltam igencsak sokat fejlődtem. Aztán depressziós lettem és abbahagytam az edzést és ugye az étvágytalanság alvászavar miatt fogytam is a nehezen megszerzett izomtömegemből. Már nem vagyok depressziós, de nem edzem. Sokszor úgy érzem, hogy újra kéne kezdenem, mert nem vagyok elégedett a mostani fizikumommal. Meg kérdeznek is rendszeresen, hogy edzel még? mikor kezded újra? stb. én meg nem tom mikor kezdem újra. Az igazság az, hogy olyan tipus vagyok, akinek nehéz tömeget építeni. Most pedig egyszerűen nincs meg az a lelki nyugalom stb. ami mellett tudnék úgy étkezni, hogy fejlődjek is. Így pedig nem látnám örömöm az edzésben...
2009. márc. 26. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az edzésben elért sikerek határozottan erőt adnak és önbizalmat. De ezt szerintem te is todod, ha úgy érzed kezd el újra, ha meg nincs hozzá kedved akkor hagyd a francba. Rövid ez az élet ahhoz, hogy olyan dolgokkal foglalkozz amiben nem leled örömöd. Biztos nem vagy már depis?
2009. márc. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudom, h sikert és önbizalmat ad, az edzőteremben elért fejlődés, de ahogy írtam, így nem tudok eleget enni és így nemigen fogok fejlődni.

Nem vagyok már depis. Ha igen, akkor közel sem olyan súlyos mértékben, mint régen, de szerintem nem vagyok az.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

Ez is az én kérdésem.

2009. márc. 27. 14:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképp folytasd az edzést! Az testmozgás endorfint szabadít fel, tehát a depi ellen is jót tesz. Ok azt mondod, hogy már kigyógyultál, de megelőzésnek is jó.

Sportolni kell!! Ha jelenleg nem is tudnál odafigyelni a kajára, még úgy is jobb, mintha csak otthon tespednél!

2009. márc. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Menj edzeni. Levezeted vele a feszültséget, és megjön az étvágyad is. Ha változtatni akarsz, akkor akarnod kell.
2009. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!