Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van ez a barátnőmmel?...

Miért van ez a barátnőmmel? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés

Olyan jól táncol,én meg nem. Jó mozdulatai vannak,tegnap este a buliban szinte mindenki őt nézte,próbálta nekem tanítani,de nem megy. Néztem is hogy táncol,de olyan hihetetlen jó ritmusérzéke van,nekem meg nem.

Mit csináljak hogy nekem is mennyen? Sokat szoktam gyakorolni,táncolni se járt,én se mondjuk,de olyan irigy vagyok rá. :$

17L ő 16L


2011. jún. 25. 12:49
 1/10 anonim válasza:

kérd meg h otthon 2-esben gyakoroljátok, csak proba kérdése és hidd el, h sokkal jobban fog menni neked is, ha jo barátnőd segiteni fog!

amugy meg az h ki h táncol az sok mindentől függ, nem csak attol, tanult e az illető táncolni, függ a génektől is és h kinek milyen érzéke van hozzá, v lehet otthon ő is egy csomot gyakorol, Gyakorlat teszi a mestert!

2011. jún. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szokott gyakorolni,pont kérdeztem tőle tegnap. De a csípőjét is mozgatja, a fenekét is előre-oldalra mindenhova tolja,én meg csak lesek.
2011. jún. 25. 12:56
 3/10 anonim válasza:
Nézz youtubon egy két táncos videót, és utánozd. Drukkolok
2011. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Néztem már,de nincs fent olyan vidi ahogy ő mozog,ááhh soha nem fog menni. Olyan lazán csinálja,gyorsan is tud,a pofám leszakad. :$
2011. jún. 25. 13:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan, mint a nyelvérzék, matematikai érzés, vagy a kézügyesség. Van akinek több jutott valamelyikből, van akinek kevesebb. Nekem pl semmi ritmusérzékem, ha táncolok, az inkább epilepsziás rohamnak tűnik. Matekhoz is hülye vagyok, viszont a nyelvek ragadnak, 1 hónap alatt különösebb erőfeszítés nélkül megvan a középfok.

Valószínű, hogy neki meg a ritmusérzéke jobb.

2011. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
*érzés=érzék
2011. jún. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez van. ne viselkedj 5 évesként, hogy ÉNISAKAROM. Nem. neki megy, neked nem. Ilyen az élet.
2011. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De kegyetlen ahogy tombol. :D

Sajnos botlábú vagyok. :S

2011. jún. 25. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Ok. Ne lovagolj már ezen.
2011. jún. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2011. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!