Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miert faj a forgocsontom?

Miert faj a forgocsontom?

Figyelt kérdés
Heti 5 alkalommal futok masfel orat, megfelelo cipovel es salakon. Ma reggel ebredtem arra, hogy faj a forgocsontom es alig tudok felallni.A futastol lehet vagy lehet h csak rossz pozicioban aludtam?
2011. jún. 24. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


"Forduljon reumatológushoz, vagy ideggyógyászhoz."

2011. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gyenge deréköv,gyenge tartó izmok,gyenge alsóhát.

Gerinctorna minden nap és megerősödik.

És edzés előtt is 10-15perc gerinctorna.

Ha nem múlik akkor ideggyógyászat.

2011. jún. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kati111 válasza:
en nem futok 32 eves vagyok evek ota faj de ritkan de most 2 hete egyhuzomban ha felelok alig tudok menni vagy raalni,azonkivul ahol forgocsont van ot mindenhol faj.regebben a csuklomba nyomtak valami gelt mert azt mondta az ortoped orvos hogy nincs elegendo keno anyag. vagy a csontok atlehetnek fazva vagy azt is mondtak mar az oregebbek hogy bevan csipodva az idegszal de akkor csak egy helyen kene hogy fajon szerintem.hat ugy gondolom hogy jovo heten megyek az orvoshoz mert ez fajdalmas.szerintem kopik a csontom.amugy nagy sok munkat vegzek foleg ferfi munkat is .
2011. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!