Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gépeket használjak a...

Milyen gépeket használjak a konditeremben és milyen időtartamban?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék, egy olyan öt kilót minimum, főleg hasról és combról. Emellett erősödni is szeretnék egy kicsit. Eléggé el vagyok tunyulva, szóval gondolom nem kéne rögtön valami dög nehéz edzéssel kezdeni mert nem fogom bírni és feladom. Arra gondoltam minden másnap mennék edzeni. Én futópadra és szobabiciklire gondoltam (van sok gép amit nem is ismerek) ti mit javasoltok?

22/L


2011. jún. 22. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

1:állíts össze egy diétát

2: olvasd el az alapismereteket

3:végezz súlyzós edzést. Azért fölösleges terembérletet venni, hogy fuss és biciklizz.

hát kábé ennyi. Sok sikert!

2011. jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Az a legegyszerűbb, ha megkérdezed az ottani Kigyurt csávókat :D.Ahova én járok ott segítőkész mindenki.
2011. jún. 23. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Amúgy ingyen van a konditerem (munkahelyi) ezért mindenképp szeretném kihasználni ezt a lehetőséget. :)
2011. jún. 23. 08:29
 4/5 anonim válasza:
Na, az jó ! :) Milyen király munkahely, mit dolgozol ?
2011. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ügyvédi iroda. De nem én dolgozok ott, hanem a párom, csak én is ingyen használhatom.
2011. jún. 23. 19:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!