Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha sokat edzem, meg eszek és...

TOMAtm kérdése:

Ha sokat edzem, meg eszek és iszom a tömegnövelőt akkor mikor lesz kockás a hasam?

Figyelt kérdés

Van egy barátom,aki nem csinál semmit mégis kockás a hasa.én csinálom a felüléseket de nem látszik semmi különös,bár sokszor fáj másnap.de akkor ez miért van?vetettem apával tömegnövelőt és olvastam a márk irta h sokat kell enni meg a tömegnövelőt is ő írta sok helyen,és akkor lehet izmosodni.most akkor izmos lesz a hasam ha edzem ugye?

Apa azt mondta h nekem is izomos lesz mert neki is az volt amikor gyerek volt és hogy jó a testfelépítésünk hozzá.De én márk86 tól is szeretném hallani,mert őneki biztos kockás a hasa hamár ennyire ért hozzá,hogy mindenkinek irja hogy mit kell csinálnia.


2011. jún. 22. 16:46
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
ja még annyi hogy apa szerint anyának is izmos volt a hasa még mielőtt mi születtünk.
2011. jún. 22. 16:47
 2/22 anonim ***** válasza:
1 héten belül kockás lesz a hasad mindezektől, de majd mark86 megerősít
2011. jún. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Körülbelül este fél nyolckor.
2011. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye,olvastam amiket márk irt,mindegyiket,és tudom hogy sok hétig kell edzeni hogy valakinek kockás legyen a hasa.
2011. jún. 22. 17:29
 5/22 anonim ***** válasza:
Ezek szerint az olvasás már megy, az értelmezés még nem... Olvasgass még egy kicsit, aztán jó lesz.
2011. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

kezdj el futni, 2 naponta 30-50 percet.


Azért nem kockás a hasad, mert a zsír eltakarja. Futással le tudod adni

2011. jún. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
nemhiszem h ez a gond,sokkal többet futok mint az osztálytársaim,versenyekre is járok.400m-en tavaly nyertem is az iskolák között.nem vagyok tunya,a futás meg állóképességet javít nem kockás hasat csinál.
2011. jún. 22. 18:18
 8/22 anonim ***** válasza:

perpill nem tudom eldönteni hogy kamu vagy sem


hány éves vagy?

2011. jún. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

mark86


Márk bácsi öreg már,a 8kerben született,vissza is tért sokszor,az utca és a nehéz,viszontagságos élet megtanította arra, hogy tudja,érezze a különbséget a vicc,a provokáció és a szimpla éjsötét agy között! Amint beteszel egy olyan linket ide ahol én ezt mondtam,3 oldalas választ kapsz a kockás hasadról,kitérünk anyáéra is,apáéra is, kivesézzük a haverét is,meg azt is hogy nekem miért nincs. Addig is puszi és jó legyél....

;)

2011. jún. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Off:


Szerintetek meg lehet csinálni a 2 éve lejárt fagyiport? Nem túl büdös. Komolyan mondom. ???

2011. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!