Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt jelentőizmosodás?

2 hónap alatt jelentőizmosodás?

Figyelt kérdés

14éves srác vagyok 181/79

Húsvét óta 3kilót fogytam. A testemen nem látszik a 80 kiló(mindig amikor mondom h 80 vagyok azt mondják hogy csak 70nek nézek ki és ez télleg így látszik). Na szóval heti 4x fociedzés van.(csak júli közepétől, most pihenő) Emellett nyáron heti 3x szeretnék eljárni kondiba+itthon saját súlyall 1-2x.Emellett 2-3x futni 8kilóméter(1óra). Nem szeretnék kigyurt állat lenni a foci az első. A testemmel csak az a problémám h vastag a combom és a fenekem. A mellem már kicsit meglátszik, a karom is 32es. A mellemet szeretném növelni főként és a derekamból-combomból leadni. TIPPEK lécci : )


2011. jún. 22. 14:11
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És ezeket amiket linkeltem hogy szedjem?
2011. jún. 22. 14:39
 12/16 A kérdező kommentje:
2011. jún. 22. 14:41
 13/16 anonim ***** válasza:

Erre a daily onera gondoltam:


[link]


Azt a szart nehogy szedd, amit linkeltél.


A tejsavó edzés után 2 kanál, szőlőcukor meg 50g.

2011. jún. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mármint a linkelt vitaminra gondoltam, azt ne szedd.
2011. jún. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
2 dolgot fűznék hozzá: 1: ha elmész 3x konditerembe hetente akkor otthon ne súlyzózgass mert tök felesleges 2: ne félj hogy túl izmos leszel, mert nem leszel
2011. jún. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 ✮ʝօк&# ***** válasza:
Szerintem meg a foci mellett csinálj gyakorlatokat saját testsúllyal ( fekvőtámasz, lábemelés, guggolás stb) és akkor a futballhoz pont jó lesz a testfelépítésed "mert az az első" Persze az más ha az edzésen 100.000 ilyent kell csinálni, akkor sztem hagyd a fenébe a dolgot ,és amikor nem focizol, pihenj, de táplálkozz egészségesen, mert ha nem akkor még nagyobb lesz a segged .. hány éve focizol?
2011. jún. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!