Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt jelentőizmosodás?

2 hónap alatt jelentőizmosodás?

Figyelt kérdés

14éves srác vagyok 181/79

Húsvét óta 3kilót fogytam. A testemen nem látszik a 80 kiló(mindig amikor mondom h 80 vagyok azt mondják hogy csak 70nek nézek ki és ez télleg így látszik). Na szóval heti 4x fociedzés van.(csak júli közepétől, most pihenő) Emellett nyáron heti 3x szeretnék eljárni kondiba+itthon saját súlyall 1-2x.Emellett 2-3x futni 8kilóméter(1óra). Nem szeretnék kigyurt állat lenni a foci az első. A testemmel csak az a problémám h vastag a combom és a fenekem. A mellem már kicsit meglátszik, a karom is 32es. A mellemet szeretném növelni főként és a derekamból-combomból leadni. TIPPEK lécci : )


2011. jún. 22. 14:11
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Szereket is ajánlhattok. Max Glutamint, fehérjét szednék(ha muszáj)
2011. jún. 22. 14:13
 2/16 anonim ***** válasza:

Kérdés:azt szeretném hogy gyorsan sok izom ugorjon fel rám!Ez hogy lehetséges?


Válasz:mi sem egyszerűbb!Felállok valami magaslatra és a nyakadba ugrok.90kiló plusz elég lesz hirtelen?



Forrás:


[link]



Ja és:


NE FOGJ SÚLYZÓT MERT KIGYÚRT ÁLLAT LESZEL, NEM FOGSZ TUDNI MOZOGNI A SOK IZOMTÓL HEHEHE

2011. jún. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

3 szert ajánlok


HÚS RIZS ZÖLDSÉG


meg edzés utáni turmix

2011. jún. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A kigyurt állatosat úgy értettem, hogy nem az a célom, hogy testépítő legyen, hanem hogy jó testfelépítésem legyen.
2011. jún. 22. 14:19
 5/16 anonim ***** válasza:
Jajajj h4x0r XD igen merem állítani a világ legnagyobb arca :D
2011. jún. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ahhoz is kell a jó kaja, pihenés, kemény edzés, meg megfelelő kiegészítés.


Neked egy tömegnövelő étrend kell, edzés után tömegnövelő turmix, vagy tejsavó+dextróz, meg egy vitamin.

2011. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Haxor kemény, ja. :D
2011. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Lécci linkelj már ilyen szereket. : )
2011. jún. 22. 14:30
 9/16 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

ez a kettő megfelelő?

2011. jún. 22. 14:32
 10/16 anonim ***** válasza:

Na fasza. Ehhez már csak egy vitamin kell, pl: Scitec daily one, ha ven pénz akkor multi pro.


Amiket kerülj el még:


Kreatin legalább fél évig


Edzés előtti szarok egy évig. Aztán véleményem szerint már mehet, de akkor se kell.


Nem azért, mert káros, hanem mert egyszerüen egy kezdőnek nem kell.

2011. jún. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!