Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elegem van már abból h én...

Elegem van már abból h én vagyok a leggyengébb, legvékonyabb) :?

Figyelt kérdés

Szeretnék izmot növeli ill.. erősebb izmosabb lenni, ha járnék futni, biciklizni és plusz ha szabadidőm engedné úszni akkor lehet változás? Ezen kívül még szeretnék vmit karra "gyúrni" van rudam kb 5-8 kiló között lehet ha azt emelgetem meg minden lehetnek tőle izmosabb? szeretnék "hízni" mármint izmot felszedni ezzel kb 3-4kilót lehetséges? persze tudom h sokat számít az étrend de ha most csak az edzést nézzük lehet mondjuk 3hónap alatt változás?

UI:18/L


2011. jún. 22. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Amit felsoroltál, abból nem. Járj el konditerembe heti 3x.
2011. jún. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az úszás nem rossz, de ha erő és izomépítés az elsődleges cél akkor konditerem.
2011. jún. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Hát hogyha 3 hónap alatt akarsz változást akkor én is rendszeres kondizást és protein-t javasolnék.
2011. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszy szépen mindenkinek a válaszát utolsó mi az a protein az vmi táplálék kiegészítő bocsi csak kevésbé vagyok jártas az ilyenekben:(
2011. jún. 22. 11:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Protein=fehérje, vagyis egyél sok húst, tojást, hüvelyeseket, túrót stb.
2011. jún. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha pedig nem szeretsz,tudsz sokat enni akkor bizonyos üzletekben lehet kapni protein shake-t.Ilyen por,vízzel elkevered és megiszod.Ez nagyon hatásos szokott lenni a kondizásnál.Viszont megvan az ára is.
2011. jún. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszy szépen:) am meg jövőhónapba kapok pénzt sztem abból veszek egy ilyet kb mennyibe kerül 10-15ezer? vagy annál is több mert max ennyit tudnák rászánni ill. melyik a legjobb ilyen áron?
2011. jún. 22. 13:36
 8/10 anonim válasza:
Az Anabolic Whey-t ajánlanám így az elején szálkásításra.De ezt inkább kérdezd meg egy szakértőtől az eggyik Body Builder shop-ban.Viszont az árával ma már nem vagyok sajnos tisztában.Viszont egyszerű edzéshez szerintem bőven elég ennyi pénz legalább egy hónapra vagy kicsit több-re.De ez csak rajtad múlik hogy mekkora időközönként jársz el edzeni.Viszont ez mellet rendesen is kell étkezni olyan ételeket amelyeket amelyeket az egyik előző kommentben felsoroltak.
2011. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szerintem olvass utána és ne kérdezz rá mert rádsózhatnak felesleges dolgokat is... hallottam már ilyet és csak néztem
2011. jún. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oké köszy:=)
2011. jún. 22. 17:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!