Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatnám magam kb két...

Hogyan hozhatnám magam kb két hét alatt csúcsformába?

Figyelt kérdés

Kb két hét alatt kéne formába kerülnöm, úszó vizsgát szeretnék tenni. A feltételek nem durvák, de sajnos a minap rádöbbentem hogy iszonyatosan "legyengültem". Mostantól tiszta sor hogy mindennap úszás és futás lesz hogy formába jöjjek, de ezen felül milyen erősítő feladatokat lehetne csinálni comb, illetve váll izmokra mondjuk konditeremben, hogy ne haljak meg pár hossz után? Szellemileg ott vagyok és igyekszem, de egyszerűen az izmaim nem bírják és ez kiakaszt. Kemény edzéssel lehet két hét alatt annyit fejlődni, hogy az amúgy nem vészes kritériumoknak megtudjak felelni!?

Mondok egy példát: 8 perc alatt kell 400 métert leúszni, én ezt jelenleg kb 10-11 perc alatt teljesítem, ami baromira rossznak számít és két hetem van korrigálni, illetve megerősödni! Minden tanácsot szívesen fogadok, azt is ha szerintetek esélytelen!


2011. jún. 21. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

mark86


jó hogy nem előző nap kérdezed..

:)

2011. jún. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2 hét lehetetlen idő ráadásul ha most 1000el akarsz edzeni ilyen "gyenge" állapotba akkor 2 hét múlva maximum egy jó adag izomláz és fáradság jön beléd ami csak hátráltathatna a felmérésbe. Próbálj úszni minél többet de ne úgy hogy Van két hetem a csúcsformára mer az akkor eleve veszett.
2011. jún. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pont 2 hetes az izráeli testőrképző.Ott formába hoznak.

Reggel 10km kocogás,úszás,4-6óra krav,ebéd,pár óra elmélet,majd estig lövészet.

Mindezt 40 fokban.

2011. jún. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem világcsúcsot akarok dönteni, csak jobb kondiba kerülni. Nem vagyok gyenge - egy éve hagytam abba az úszást - csak kicsit leeresztettem. Nem gondolom, hogy annyira "gáz" kérdés lenne, hogy sütnie kelljen a lenézésnek a válaszokból! Azért köszi!
2011. jún. 21. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:

miafa_sznak akarsz súlyzózni? Ússzál ezerrel, vazze, hogy csiszolódjon a technikád, és ahhoz erősödj, amiben lemérnek!


teszt elött meg 2 pihenőnap kell, amikor nem csinálsz semmit, csak punnyadsz ezerrel.

2011. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!