Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők mit tanácsoltok...

Testépítők mit tanácsoltok vállfájás ellen (ízületvédőkön kívül)? Több infó lent.

Figyelt kérdés

kb 1-éve edzek és a ball vállam nagyon fáj nem állandóan, főleg fekvenyomásnáll ás vállazásnál..és e-miatt a súlyokon se igazán tudok emelni..a jobb válamnak semmi baja..próbáltam sok féle ízületvédőt pld:Arthroxon Biotech-es Arthro Guard Gold(ez jobban bejött mint az Arthroxon de sokat ez sem segített...

sokan tanácsolták hogy edzek kisebb súlyokkal ez érthető is csak az a baj hogy tömegnöveléshez "nagyobb" súly kell..az edzést nem szeretném abbahagyni de ha nem tudok emelni a súlyokon akkor max maradok ilyen de "nőni" és fejlődni nem fogok..vagy ez hülyeség??


bár milyen tanácsot észrevételt szivesen fogadok és kösszi a válaszotokat előre is!!!


2011. jún. 21. 15:27
 1/8 bix ***** válasza:
keress olyan gyakorlatot ami ha nem is teljesen de helyettesíti. nekem a bal vállam off, biciklis baleset, azóta mell edzések jelentős részét inkább egyenes és ferde padon is egykezesekkel csinálom, azzal nekem nem fáj. vállazásra nekem nem reagál rosszul, fekvenyomásnál is inkább csak a 45 fok a para, de az nagyon...
2011. jún. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

mark86


nekem a folyamatos vállficamokra,és pokoli fájdalmakra ezt ajánlották: [link]

2011. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyan mozdulatot nem szabad csinálni, aminél fájdalmad van. Ezenkívül izületvédő, folyadék legyen megy (1 liter / 20 tskg), hosszú bemelegítés.

Ha pedig edzésen kívül is fáj, akkor célszerű lenne pihentetni, amíg a fájdalom el nem múlik. Inkább most pihentesd 1 hónapig, mint hogy később műteni kelljen..

2011. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olyan gyakorlatot keress ahol nem fáj. Sajnos mást nem lehet vele tenni. Ha elmész orvoshoz a teljes pihentetést fogja javasolni. Pihensz 3 hetet rendbe jössz elkezdesz megint edzeni és ugyan úgy fájni fog.
2011. jún. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TOMAtm ***** válasza:

kokszolj,az keni az izületeket is.

lehet a kreatin monohidrát is tartalékol az izületekben vizet,bár ha gyulladás akkor nem sok mindent lehet tenni.

2011. jún. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2011. jún. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 °:Amigo:° ***** válasza:

Legjobb tanács erre:

Tanulj meg edzeni rendesen.


Az emberi test nem játszótér !

A legtöbb srác, aki edz, többet árt magának, mint használ.

Keress fel egy jó szakembert, nagyon el fogsz csodálkozni, mennyi mi9ndent rosszul csinálsz.

(ez mindenkire vonatkozik)

2011. jún. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
hagyd azokat, amitől fájdalmat érzel
2011. jún. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!