Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzésnél ha már a 6-7....

Fegyencedzésnél ha már a 6-7. gyakorlat is lazán menne akkor is az elsővel kezdjek igaz?

Figyelt kérdés

Itt a gyakorikérdéseken olvastam hogy legalább 1 hónapig csináljam.

Próbálok nem türelmetlen lenni és akármilyen könnyű akkor is csináljam az elsőt igaz?

Nem sok amúgy ez az 1 hónap az első lépésEKRE?


2011. jún. 20. 15:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Első lépésre lehet sok,de utána már nem lesz sok.Ha könnyűnek érzed és rendesen megtudod csinálni az első lépést akkor szerintem mehetsz tovább.
2011. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ma kezdtem és igazából azt furcsállom hogy ha én most megcsinálok(ma fekvő+lábemelés van) 2x25-öt akkor az kb. 5 perc lesz...
2011. jún. 20. 16:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor eléggé sietős lehet a dolgod ha ilyen gyors vagy..
2011. jún. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért mondták itt hogy egy hónapot mert a könyvbe is ez van írva. Amúgy nyilván ahogy érzed.
2011. jún. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát most 2x25 fekvő a falon és 2x25 lábemelés nemhiszem hogy 5 percnél tovább tart még ha nagyon lassan is csinálom!
2011. jún. 20. 20:46
 6/9 A kérdező kommentje:
jó...legyen 10 :/
2011. jún. 20. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdtem ezt csinálni, 'funkcionális erő növelése' miatt (munkához), akkor én sem bírtam az elsővel kezdeni, párszor megcsináltam 1-2 könnyebbet, bemelegítés gyanánt, de ha te is edzésben vagy, és bírod akkor kezdheted nehezebbel is, de szerintem egyel könnyebbel kezdd mint amit bírsz.
2011. jún. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélem azért nem csak úgy önmagába használod ezt a fegyencedzést, mert úgy kb semmit sem ér, de pl parkourhoz, mmahoz egész jól illik, ha izmosodni akarsz, gyúrni, akkor még annál is feleslegesebb mintha vízzel teli vödröt emelgetnél. Ezt csak úgy megjegyeztem neked, mert sokan azt hiszik, hogy kigyúrt 2szekrényesek lesznek, csak ettől.
2011. jún. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neeem, én nem akarok kigyúrt, lenni csak tetszik hogy ennyire minimál az egész edzés. Nem nagyon szeretem a konditermeket, 1 ill. fél évet edzettem terembe, de nekem nem jön be. Azóta inkább, futok, bicajozok és neten találtam meg ezt a könyvet, megrendeltem és ezen a héten kezdtem bele, pontosabban ma:)
2011. jún. 20. 22:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!