Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Bele növök a bőrömbe? (Testépi...

Bele növök a bőrömbe? (Testépités)

Figyelt kérdés
Szóval ledobtam -15 kg-t és a bőröm egy kicsit meg van ereszkedve. Az lenne a kérdésem, h kemény tornával + jó kajával lehetséges egy idő után h feszes lesz?
2011. jún. 20. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:

mark86


Milyen módszerrel dobtad le??

2011. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
diéta + bicikli, futás
2011. jún. 20. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:

mark86


milyen diétád volt? azért kérdezem mert nagyon gyoesan kellett leadnod a kilókat hogy a bőr ne tudjon alkalmazkodni. heti 3 súlyzós edzést csinálj!

2011. jún. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az megvan :) 2-3 hónap alatt adtam le. az olyan össze-vissza diéta volt. akkor nem sűrűn foglalkoztam az ilyen fajta irodalommal, mint pl diéta, miből mennyit stb. mostmár tudom h elrontottam, de ez van
2011. jún. 20. 11:16
 5/8 anonim ***** válasza:

mark86


akkor ost tömegelj. csináljn egy étrendet és edzzél keményen.

2011. jún. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
már mind2 megvan. szóval lehetséges. köszi :)
2011. jún. 20. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:

mark86


persze hogy lehetséges! :)

2011. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 TOMAtm ***** válasza:
a nehéz súlyzós edzés ami a növekedési hormonok termelődésére hat,minnél több benned ez a hormon annál rugalmasabb a bőr is,mert erősen hat rá.(terhesség alatt a nőkben rengeteg kering belőle,ezért tud a bőrük visszahúzódni szülés után).
2011. jún. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!