Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az alkoholtól kisebb lesz a...

Az alkoholtól kisebb lesz a karom?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy mondjuk van most egy 43-as bicepszem és mondjuk hogyha ma csúnyán felöntök a garatra (tömény, bor, stb...), akkor kisebb lesz (mondjuk 41-es)? Egyik ismerősömtől hallottam, nem tudom, hogy igaz-e
2011. jún. 19. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:

mark86


igyál meg 3 liter testmeleg,buggyant tablettásbort és másnap mérd le....

2011. jún. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
80%

Úgy tudom az alkoholnak vízmegkötő hatása van, tehát szerintem lehet. (Ezért fáj a fejünk, mikor másnaposak vagyunk, mert elvonja az agytól is a vizet.)

Azt is tudom, hogy atestépítők olyan szereket fogyasztanak, amik a testben (izomban) tartják a vizet, ezért nagyobbak az izmaik.

2011. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Most csütörtökön basztam be és még mindig 42 es a karom, úgyhogy...


Vagy úgy gondoltad, hogy átmenetileg? Szerintem ökörség. Sőt, ha alacsony a testzsírod, akkor jobban kihozza az ereket, és dehidratál, kevesebb lesz a víz a bőröd alatt, meg máshol is, ezért van a szájszárazság másnap...

2011. jún. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
az alkohol az agyadat zsugorítja,nem a bicepszedet.
2011. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, kisebb lesz ÁTMENETILEG, mert az izom 70%-a víz, ha alkoholt iszol, az dehidratál, és többek között a szervezet vizet von el az izomokból is, amitől kisebbnek látszódik. Később helyre áll. Csökkentheted a dehidratálódást alkoholizálás alatt, úgy hogy nem csak a töményet nyomod, hanem iszol mellé vizet is rendesen. (pl egy tömény újabb előtt 2dl víz)
2011. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont, hogy mivel kihajtja a vizet, sokkal formásabb lesz a karom és még nagyobbnak is néz ki:D
2011. jún. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!