Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha elkezdem a boxot, fogyni...

Ha elkezdem a boxot, fogyni fogok tőle?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, van rajtam kb 10-13 kg felesleg, az elmúlt pár hónapban fogytam 7 kg-t úgy, hogy odafigyeltem, mit eszek. De megállt a fogyás. Ezen kívül nem igazán mozgok (ha nem számítjuk a rengeteg gyaloglást, mivel mindenhová gyalog megyek), hamar elfáradok, tehát az állóképességem is elég rossz. Holnap találkozom egy edzővel. Segít ez a fajta sport a problémáimon?
2011. jún. 16. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Maga a sport segít. A box végülis az egyik legrosszabb választás a sportok közül erre a célra, viszont már maga a sport olyan különbséget jelent az eddigiekhez képest, hogy biztosan fogsz még fogyni.
2011. jún. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerőseim közül csak egy edzőt ismerek, és ő pont boxol... :) Ő azt mondta, hogy nem kell félnem, nagyon látványos lesz a fogyás, közben izmosodom, állóképességem teljesen jó lesz, és lelkileg is megerősödöm tőle. Amúgy családban van olyan aki sokáig versenyszerűen boxolt, ő is (természetesen) ezt a sportot ajánlotta.
2011. jún. 16. 12:57
 3/5 anonim válasza:
inkább zumbázz vagy táncolj..ha fogyni akarsz az is megteszi
2011. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor fogsz fogyni,ha a mostani kalóriamennyiséget tartod.

Az ökölvívásnál,küzdősportoknál több kalóriát elégető tevékenység meg nem nagyon van.

2011. jún. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Szóval beszéltem vele, de ő kizárólag hétköznap délelőtt érne rá, nekem akkor dolgoznom kell.. :( Így inkább veszek egy kondibérletet. Ott is van edző, állítólag egy hónap alatt már látszik eredmény. Amúgy nem olyan vészes a helyzetem, sokak azt mondják elég -5 kg is, de szerintem minimum kell egy 10-es mínusz, de inkább 13 (168 cm-hez a 60 kg ideális, nem?).

2011. jún. 27. 09:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!