Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tejsavófehérjeport 100%-os...

Tejsavófehérjeport 100%-os narancslébe?

Figyelt kérdés

Vettem teljesen natúr, ízesítetlen tejsavófehérje-port. Már nem tudom, milyen márka volt, mert áttettem kis dobozokba. Azt minden testépítő barátom mondta, hogy nem lehet meginni, nagyon rossz íze van, de én nem vagyok finnyás, szinte mindent megeszek, gondoltam, ez sem fog ki rajtam. Hát tévedtem, ennek olyan íze volt, hogy szó szerint hányingerem volt tőle, és ha tovább ittam volna, tényleg hánytam volna, mert már kezdett feljönni... Először vízbe téve próbáltam, aztán tejbe (tudom, az úgy nagyon egészségtelen), viszont végül 100%-os narancslébe téve már nagyon finom volt.

Kérdés, hogy így is hatásos-e, és nem "üti-e ki" egymást a két anyag?


2011. jún. 16. 10:41
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítségedet! :) Tényleg köszönöm.


De nem hiszem, hogy edzések után egy pohár 100%-os narancslétől kilószámra fogok zsírt felszedni. De ha igen, vállalom. :) Nem profi testépítő vagyok, nem célom a verseny, nem szeretnék 0% hájt a testemen, és nem veszem halálosan komolyan, mint akiknek ez az életcéljuk. Őszintén tisztelem azokat, akik annyira komolyan csinálják, de én nem vagyok ilyen.


Csak kicsit szeretnék izmosabb lenni. Nem kell nekem nagy eredmény, csak hogy erősebb legyek.


Szóval, ha a fehérjepor hatásos a narancslével is, akkor úgy fogom inni - gyümölcscukor ide vagy oda. Talán még jobb, mintha ízesített fehérjeport vennék, hiszen abban is van cukor vagy pedig édesítőszer, ami egészségtelen.

2011. jún. 27. 14:42
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!