Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tejsavófehérjeport 100%-os...

Tejsavófehérjeport 100%-os narancslébe?

Figyelt kérdés

Vettem teljesen natúr, ízesítetlen tejsavófehérje-port. Már nem tudom, milyen márka volt, mert áttettem kis dobozokba. Azt minden testépítő barátom mondta, hogy nem lehet meginni, nagyon rossz íze van, de én nem vagyok finnyás, szinte mindent megeszek, gondoltam, ez sem fog ki rajtam. Hát tévedtem, ennek olyan íze volt, hogy szó szerint hányingerem volt tőle, és ha tovább ittam volna, tényleg hánytam volna, mert már kezdett feljönni... Először vízbe téve próbáltam, aztán tejbe (tudom, az úgy nagyon egészségtelen), viszont végül 100%-os narancslébe téve már nagyon finom volt.

Kérdés, hogy így is hatásos-e, és nem "üti-e ki" egymást a két anyag?


2011. jún. 16. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ütni nem üti de szarabb lesz a hatása mint vízbe mivel tiszta kajálásnál nem nagyon szokott beleférni a cukros italok fogyasztása. Szóval ha este innád az felejtős. Edzés után talán elmegy... Bár akkor meg lassul a felszívódása. Szóval szerintem reggel fogyaszd. És legközelebb vegyél jó tejsavót :)
2011. jún. 16. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha meg tudod inni nem fosod ki, akkor igyad.
2011. jún. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem fosatott meg, és úgy éreztem, hogy hatott, bár érzésre nem 100%-ban adok. Én edzés után ittam eddig ilyet.
2011. jún. 16. 14:57
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi egyébként mindkettőtöknek!


És talán (remélhetőleg) nem olyan sok cukor van benne, hiszen csak a narancsban egyébként is lévő cukrot tartalmazza. Szóval annál azért jobb, mintha még +ba meg is cukroznák.

2011. jún. 16. 14:59
 5/11 anonim ***** válasza:
Gyümölcscukor szerintem az egyik legrosszabb. De ez a saját véleményem. Egyébként, áruld el légyszi hogy érezted hogy hatott...
2011. jún. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én abból éreztem, hogy amikor kemény edzés után NEM ittam fehérjeport, akkor még napokig fájtak az izmaim. Egy pár ilyen alkalom után hónapokig nem mentem edzeni.

Amikor meg ittam fehérjeport (így narancslében) edzés után, akkor nem fájtak az izmaim.

És nem azért, mert közben erősödtem, mivel amikor fájtak az izmaim, akkor hónapokra abbahagytam, tehát mikor megint mentem edzeni, akkor ismét gyenge voltam. (Igazából nemrég kezdtem újra járni megint.)

2011. jún. 16. 15:42
 7/11 anonim ***** válasza:
ha edzés után menne akkor rosz mert lassabban szívódik fel amúgy szerintem mehet abba de kérdezd meg a shop.builderen
2011. jún. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem fájt azt jelenti, hogy volt elég tápanyag benne, hogy elindítsa a regenerálódást....
2011. jún. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat is! Megkérdezem.

Utolsónak: hát épp ezért gondoltam, hogy hatott. Mivel ha kiütötték volna egymást a narancslével, akkor nem lett volna benne elég tápanyag.

2011. jún. 17. 14:44
 10/11 anonim ***** válasza:
... nem mert több tápanyag volt benne, mivel narancslébe több mint a vízbe, de neked nem az a célod hogy zsírt szedj fel kiló számra.
2011. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!