Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izmosodni szeretnék! Valami...

Izmosodni szeretnék! Valami diéta?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok, ezért szeretnék izmosabb lenni. Őszre jó lenne, ha lenne vmi változás, szóval a nyáron időt fogok szakítani az edzésre is. Futni, leg magic-ezni, súlyzózni fogok, és persze úszni is. Ehhez szeretnék vmi diétát, mert tudom, a táplálkozás is fontos, hogy az izmok jól fejlődjenek.
2011. jún. 13. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mark86


ha vékony vagy mit akarsz a diétával?

izmosodni és fogyni együtt nem lehet. el kell dönteni mit akarsz.

2011. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
reménytelen
2011. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Tömegnövelő edzést javaslok, mellette heti 3 aerob edzéssel 30-40 perces időtartomban. :)

A rendes súlyzós edzésed ne legyen hosszabb, mint 50-60 perc.

Így azt el tudod érni, ha aerob-ozol mellette, hogy nem fogsz úgy bezsírosodni a tömegelés során.


Sok sikert! ;)

2011. jún. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mark86


milyen az a tömegnövelő edzés?

2011. jún. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Tudom, nem az edzés határozza meg nagyrészt, hogy tömeget növelsz e vagy szálkásodsz.

De viszont a gyakorlatok elosztása, a pihenőidő nagysága, izomfeszülési időtartam a szetteken belül igenis befolyásolhatja kicsit valamelyik irányba.

Ha mondjuk szuperszetteket végezne, vagy óriássorozatokat már sokkal kedvezőbben hatna a diéta alatt neki, mivel több kalóriát képes így elégetni, de mivel tömeget szeretne növelni, felesleges még ilyen intenzitással edzenie, sőt értelmetlen lenne... :D

Így értettem amit írtam, de 90%-ban az étrend fogja meghatározni, hogy tömeget fog növelni, vagy szálkásodni fog. :)

2011. jún. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mark86


köszönöm szépen!

2011. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Márk,amúgy a diéta alatt nem feltétlen a fogyást kell érteni,hanem 1 meghatározott étrendet,amit betart az ember.

2011. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

mark86


komolyan??? Köszönöm szépen neked is..

2011. jún. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

mark86


Akkor van tömegnövelő diéta és szálkásító diéta is ugye??

2011. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mrolympia


Ja kb:D

2011. jún. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!