Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miylen boxoló edzéstervek vannak?

Miylen boxoló edzéstervek vannak?

Figyelt kérdés
Tudnátok írni egyet?
2011. jún. 9. 22:41
 1/5 anonim válasza:

Jó sok futás a megfelelő erőnlét és kitartás érdekében. Ki kell tapasztalni.

Váll erősítés és hasizomgyakorlatok. Hasprés és lábemelés.

Erősítsd a ferde hasizmodat! Youtube-on vannak rá gyakorlatok.

2011. jún. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most nem világos,hogy kiegészítő edzés érdekel a boksz mellett,vagy konkrétan otthoni ökölvívó edzést akarsz csinálni?

De kb ilyesmi.Bemelegítés,kocogás,kar-csukló-váll-fej-derék körzés.Aztán 6 menet köredzésben-ugrókötél-zsákolás-árnyék.

6 menet páros gyakorlat-védekezések,ütés kombinációk,lábmunka.

6 menet sparring.

Levezető lazítás.

Otthonra vehetsz talpas reflex labdát és medicin labdát is.

2011. jún. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy régen kick-boxoltam, de sajnos abba kellett hagynom, és most, újra szeretnék formába jönni!

Ezért jött a kérdés.

Amúgy ilyenek érdekelnének, hogy gondolom ugrálókötelezés, árnyékolás, has, váll, kar edzés, sok fekvőtámasz stb... ilyen erősítő gyakorlatok érdekelnének, hogy mit is szoktatok csinálni?

2011. jún. 10. 11:34
 4/5 WhiteLabel ***** válasza:
Hát én mióta nem tudok eljárni terembe edzeni, azóta futás, fekvő, hasizom gyakorlatok, húzockodás, tolóckodás, jó az ugrókötél is de én azt roppantul utálom, meg napi 2,3 alkalommal berágok a boxzsákomra és szarrá veremxDDD
2011. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
utolsó sirtam rajtad:DDD
2012. szept. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!