Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez milyen mértékű fejlődés? (kar)

Ez milyen mértékű fejlődés? (kar)

Figyelt kérdés

Bő két éve edzem és kíváncsi vagyok a véleményekre, mert szerintem elég sz@rul fejlődik a karom.


Előtte: [link]


Utána: [link]


Mivel nem szoktam sűrűn fényképezni magam, ezért csak ilyen képek vannak.


Leírnátok, hogy kb. mekkorák lehetnek ezek a karok? (felkar, esetleg alkar?


Köszönöm előre is


2011. jún. 9. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elsőn 25ös, másodikon 35ös. Olyan mértékű fejlődés, amilyen a genetikád és amennyi melót beleraktál.
2011. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 TOMAtm ***** válasza:
100%
alakul ez sügér xD még lesz belőled valaki.én lájkolom a fejlődésed.GZ!
2011. jún. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha komolyan mondtad, akkor köszi:D
2011. jún. 10. 15:40
 4/6 anonim válasza:
Hát, hogy őszinte legyek, szerintem nem sok a változás. Illetve lehetne több is. Ezt csak azért mondom, mert osztálytársam sokkal látványosabb változást ért el, rövid idő alatt, bár ez biztos egyén függő...Szerintem vagy eddz keményebben, vagy nem tudom, de egy karizmot nem nehéz kialakítani,( ha fejezhetem így ki magam)hogyha azzal normálisan foglalkozol sokkal sokkal jobban meg kéne látszania. Adj neki, szerintem kevés amit csinálsz. Bár kezdetnek biztos jó. Meg nem tudom, hogy milyen az izomzatod, mindenkié más, így nehéz ítélni..:)
2011. jún. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő, de szerintem jól haladsz. Szedsz valami kiegészítőt? Illetve milyen gyakorlatokat végzel, milyen ismétlésekkel, súlyokkal, rendszerességgel?
2011. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Fehérje+dextrózt szedek edzés utánra, ezen kívül mást nem. Sajnos vitamint csak néha tudok, multi havi szinten kizárva.

Az elején sz@rul csináltam, most már egy jó ideje heti 4 edzés. Ismétlések: általában 3x8-at csinálok egy gyakorlatból, edzésenként 4-5-öt.

Gyakorlatok, amiket bicepszre végzek: scott pad, scott gép, koncentrált bicepsz, kétkezes bicepsz egyenes rúddal, kétkezes bicepsz francia rúddal, döntött padon bicepsz, bicepszgép (annak nem tom a nevét). Ezekez szoktam váltogatni.

2011. jún. 13. 13:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!