Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudom növelni úgy az...

Hogyan tudom növelni úgy az ütőerőmet, hogy ne legyek lassabb?

Figyelt kérdés
2009. márc. 20. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyakorlással.
2009. márc. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Az ütésnél szerepet játszó izmok erősítésével különböző edzéstechnikákal. De persze először az ütés kivitelezésnék tökéletesítése se ártana, mert nem csak csapkodunk előre mint a bolondok.
2009. márc. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

egy bolondnál azért már fejlettebb szinten vagyok!szóval nem csapkodok, mint egy hülye!

gyakorlással..hogy ez nem jutott eszembe..

2009. márc. 21. 08:54
 4/7 A kérdező kommentje:
és ha lehet valaki emlitene "különböző edzéstechnikák"-at amivel lehet növelni, mert eddig ezek semmit mondóak voltak!!
2009. márc. 21. 09:34
 5/7 anonim válasza:

bizti van súlyzód otthhon vagy valami...fog meg a rudat,meg a két csavart (összeresen asszem 2,5 kiló) de elég lesz 1,25 is.... szóval nem kell nagy súly...

megfogod és szépen elkezdesz árnyékolni...mindennap csináldo rendszeresen akkor erősebbet és gyorsabbat is fogsz ütni (mint tudjuk az ütés ereje függ a gyorsaságtól is a becsapódási erő miatt )

Jó gyakorlást :)



Ui: (addig csináld naponta míg el nem megy az összes erő a karodból :D )

2009. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi!ez tényleg hasznos info!és annyi van benne, hogy ezt már régóta csinálom!de ez legalább hasznos volt:D
2009. szept. 14. 18:05
 7/7 anonim válasza:
ha egy ideje csinálod már akkor használhatsz nagyobb súlyt (az előző voltam)
2009. szept. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!