Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudnék izmosodni 13 évesen?

Hogy tudnék izmosodni 13 évesen?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és majd szeretnék elkezdeni egy küzdősportot csak előtte szeretnék izmosodni egy kicsit
2011. jún. 7. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

mark86


nem kell előtte izmosodnod.menj nyugodtan

2011. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
semmiképpen az ízületeid miatt nem szabad nehéz súlyokat emelgetned! szeritnem kezdj el ilyen 25-50 napi guggolást, 25-50 vádligyakorlatot (épcső szélére kell állni a lábujjaiddal, és le-fel engedni magadat), és max 4 kg-os kézi súlyzó is sokat segít ;) na meg a túlzásba nem vitt fekvőtámaszozás, szeritnem az is max. napi 30 körüli legyen, hiszen a csuklóízületeket az is rendbevágja :S sok sikert!
2011. jún. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

küzdősport előtt teljesen felesleges izmot felpakolnod :)

meg mintha az csak úgy menne egy kis edzéssel :)

sok meló, táplálkozás és olyan edzés van ebben, amit a testednek még nem feltétlen kellene kiállnia.

sima sajátsúlyos erősítéseket (írtak példákat) bármikor lehet.

2011. jún. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Otthon csinálj saját testsúlyos gyakorlatokat. Ajánlom Paul Wade , fegyencedzés könyvét! Izomnövelésről szól , nem kell bérletet venni sehova , otthon végzed , izületeid inaid megköszönik! Aludj sokat , táplálkozz rendesen!
2011. jún. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a fegyencedzés erőnövelésről szól (erő mint maximális izomfeszülésből származó erőhatás)
2011. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Látszik hogy bele se olvastál. A Fegyencedzés izomnövelésről szól. Mostanában az a tévhit hogy ezek a gyakorlatok csak állóképességi meg ilyen olyan gyakorlatok , lassan egyenlőek a tornával... PEdig nem is olyan rég 30-40 éve , súlyzók,és tápkiegészítők nélkül , ezzel eddzettek méghozzá iromza. És aki így épített nagy izmot az nem olyan mint a mostani "kigyurt" emberek , az felbírta magát pl húzni több 40x is..
2011. jún. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mark86


utolsó. igazad van!

de nem lehet egy lapon említeni a kettőt.más a cél!

fegyencedzéstől nem leszel nagy,viszont a funkcionális erőd nagyobb lesz.

a kajáról egy szót sem ír,fikázza a testépítést és felfújt izmúnak nevezi a testépítőket.el kell adni a könyvet valahogy. aki a fegyencedzéssel elér egy olyan eredményt mint a konditeremmel, az küldjön mailt mert gazdaggá teszem. nem szólom le a könyvet,csak túl sok az alaptalan összehasonlítás.

2011. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem látszik hogy bele sem olvastam. pont hogy beleolvastam. és nekem egyáltalán nem jött be a mentalitása, amit Márk leírt kb.

a gyakorlatok jók, szemléletesek képekkel, oszt csókolom.


korrektebbnek és generálisan véve "nyerőnek" Pavel meztelen harcosát tartom, abba valóban nem csak beleolvastam. bár nem ártana frissíteni az emlékeket abból sem :)

2011. jún. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!