Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv 14 éveseknek!?

Edzésterv 14 éveseknek!?

Figyelt kérdés

Helló!

14 éves vagyok!

165cm

58kg

Átlagosan vagyok hízékony,amikor gyúrtam észrevettem hogy nem nőttem oly mértékben mint amikor nem gyúrtam.

Szeretnék egy edzéstervet ami nem gátolja a növésemet!!!!,de nem baj ha nem látszik hogy gyúrok(de jó lenne ha látszódna).

Ebben a tanévben nem sportoltam semmit előtte kézilabdáztam és atlétizáltam,de jövő tanévre vissza megyek kézilabdázni!

És hogy mit egyek , igyak + edzésterv????

Üdv:Dénes


2011. jún. 7. 15:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem fogok neked edzéstervet írni, itt vannak:


[link]


DE elmondom, hogy mit NE CSINÁLJ. 14 évesen nem gátol a növésben, sőt szerintem hamarabb se. Tehát:


Ne baromkodj nagy súlyokkal! Senki se kiváncsi rá, hogy 8 kéz van a fekvenyomúrúdon, de k*rva sok súly. Semmi értelme.


Inni csak vizet


Edzés után ihatsz egy fehérjét dextrózzal, plusz vegyél egy alap vitamint, mindjuk Scitec Daily One - t.


Maradj mindig 15-10 ismétlésszámban 10 alá ne menj, majd 1 - 2 év múlva amikor lesz fogalmad, hogy hogy kell edzeni.


Mit egyek: Sovány húsok, rizs, krumpli, és k*rva sok zöldség.

2011. jún. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ja és legfontosabb:


Olyan nincs, hogy csak erre/arra akarok gyúrni. Egész testre kell, has és alsóhát nem maradhat ki, és láb se, egyértelmű.


Különben is a guggolás a gyakorlatok királya, egy öröm beleülni és feljönni úgy hogy már magad alá szarsz!!!!


Persze te ne guggolj 130 kilókkal, mert alatta maradsz.


Idézem Vörös Zolit: Ne érdekeljen, hogy csak egy tizes van azon a rúdon, nyomjad és üljél bele!

2011. jún. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És valamki alap vitaminban nincs valami olcsóbb vagy kisseb kiszerelés???
2011. jún. 7. 18:12
 4/13 anonim ***** válasza:
Biotech vitabolic, de ezen ne spórolj.
2011. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És a gyakorlatokat hogy osszam fel napokra???
2011. jún. 7. 21:28
 6/13 A kérdező kommentje:
És a fehérje dextróz mi legyen???
2011. jún. 7. 21:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Occsó tejsavó /akár scitec 100 whey, akár cytogen whey pro, meg még van 1000 féle pl: twinlab /ez nem annyira ócsó/

Itt nézelődj:

[link]


Dextrózt akármelyik gyógyszertárban veszel, de shopon is van, keresd meg.


A te testsúlyodhoz napi fél kila húst meg egy turmixot le kellene gurítani, ha nagyon profi akarsz lenni, de számolgatás nélkül is fogsz fejlődni az első fél-egy évben. Majd utána fog kelleni elkezdeni igazából kajálni.

2011. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fehérje edzés után 2 kanál/kb 60g/ Dextróz 50g.
2011. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szar a link, itt a jó:


[link]

2011. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
FASZOM EBBE A SZARBA MINDEGY KERESD MEG PICSÁBA
2011. jún. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!