Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges a Fegyencedzés c....

Lehetséges a Fegyencedzés c. könyvbe leírtakkal kigyúrni magam?

Figyelt kérdés
Paul "Coach" Wade- Fegyencedzés c. könyvében több technikát is leír, hogy hogyan lehet kigyúrni magunkat saját testsúlyunk használatával. Arra lennék kíváncsi, hogy sikerült-e már ez valakinek?
2011. jún. 3. 14:05
 1/7 anonim ***** válasza:

mark86


hatalmas funkcionális erőt ad,és alap definiált izomzatot el lehet érni vele,viszont "nagy" soha nem leszel tőle!

2011. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kigyúrni szerintem sem fogod magad, de biztos vagyok benne, hogy lesz eredménye. A párom egyik haverja edz ezzel (mondjuk még mellette 4 különböző verekedős sportot űz), és azért látszik a fejlődés.
2011. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Mr.Super TNT ***** válasza:

A gyúrás csak esztétikai sport olyan mint a szobrászat kb. a műkorcsolya vagy a műugrás kategóriába tenném. Van munka mögötte és rengeteg ,de ha a funkcionális nyers erőt nézzük nem éppen a legjobb. Ezek a gyakorlatok viszont funkcionálisan adnak erőt. Én pl csak ilyen típusú gyakorlatokat csinálok meg bokszolok ,de 4 -nappal ezelőtt amikor megláttam ezt a könyvet nagyon örültem ,hogy láttam mert nagy segítség ehhez még én ajánlom a Pavel féle kettlebellt. Én álltatlában medicinlabdás gyakorlatokat csinálok kiegészítésnek ,de a bátyám a jégkorong mellet kettlebellezik és nem tűnik rossz mókának. Ha lesz pénzem én is elkezdem csinálni.

Szóval nem leszel egy nagy vadállat( ha úgy vesszük vadállat leszel csak vadállathoz méltó erővel) tőle szép tömény izomzatot érsz majd el vele és nem elsősorban ha valami fizikai munkát végzel akkor érezni fogod mennyire hasznos.

2011. jún. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem már sikerült vele elérnem egy elég jó szintet, bár én a magam szájízére szabtam a gyakorlatokat, a könyveben lévő technikák sokat segítettek kombinálva Pavel - Meztelen harcos könyvével.
2011. jún. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Körülbelül mennyi idő alatt lehet látható eredményt elérni vele?
2011. jún. 6. 16:40
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon hasznos a link!
2011. jún. 29. 20:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!