Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testosteron Enantate 250-ről...

Testosteron Enantate 250-ről olvastam itt hogy elég heti 1 a heti 2-ő az nem jobb? mármint legalább állandóan magas a tesztó szint vagy tévedek?

Figyelt kérdés

az olvastam meg halom ismiktől hogy heti 1/ampulla az semmit nem ér legalább heti kettő kell hogy közel állandó legyen a tesztó szint...mi erről a véleményetek?


Clint: te is heti 1-et írtáll itt a z egyik kérdésnél szerinted is elég annyi? még ha alig van benne hatóanyag akkor is? köszi a válaszotokat!


2011. jún. 3. 12:03
1 2 3 4
 31/36 clint ***** válasza:

a probléma csak annyi hogy kibebaxott drága antiösztogéneket soroltál fel, emiatt nem divat magyarországon. Emiatt könnyebb kúra után 2500 ftos zitát tolni.

Amúgy én gyakran használtam proviront és nekem napi két tabletta elég jó hatással volt kúra közben, sőt a novedex xt is jó volt egymagában se csöcsösödés se ragyák... (lekopogom) Viszont a zita izomnövekedés akadályozását én is hallottam de senki nem a kúra elejétől szedi hanem minimum a felétől. Ugyanígy a provit is.

2011. jún. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 °:Amigo:° ***** válasza:

Ez hajlam kérdése. Ha nem hízol be nagyon, nem okoz gondot a csöcsösödés se. A vízvisszatartást is lehet mérsékelni, ha már nagyon durva, akkor napi 1/4 szem Amilorid pár napig rendberakja, legalábbis ami a vérnyomást illeti.

Proviron 6000/ doboz (hihetetlen, de már ezt is hamisítják, úgyhogy csak patikait vegyetek!) ez durván 2 hétre elég.

Tudom, napi 2 is érezhető, de hidd el, napi 4 sem közelíti meg -még távolról sem, napi 1/2 szem Letrozolt.

Letrozol 20ezer, ami így 60 napra elég.

Tehát olcsóbb, mint a Proviron !

Hihetetlenül hatásos, én még soha nem használtam semmit ami ilyen erős és gyors hatást váltana a kinézetre.

(kivéve vízhajtók...)

Amikor 2 héttel az utolsó TrenAcetát után, napi 500 IU Hcg mellett közel versenyformában vagy, (és még dugni is tudsz, ami tren .után nem annyira szokott menni) akkor szerintem Te sem drágállanád a Letrozolt.

Komolyan mondom, hogy nélkülözhetetlen ! (én legalábbis már nem szeretném nélkülözni) :-D

2011. jún. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 TOMAtm ***** válasza:
és ezt hol lehet beszerezni?csakmert ha a 6K huf -os provit hamisítják,akkor miért nem tennék mással is.
2011. jún. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 °:Amigo:° ***** válasza:

Általában -mint mindent, patikából.

Hála a zinternetnek, én rendeltem a gyártótól, ami viszont csak nagykereskedelemmel foglalkozik, nagy tételben ad el.

Ha minden jól megy és meg tudok állapodni velük, akkor lesz forgalmazva magyarországon is.

De -mondom, a patikai is megéri az árát.

2011. jún. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 clint ***** válasza:
én ismerek embert aki tudna hozni, de ennyi lovét sajna nem tudok áldozni rá, így is csak a kiegészítők gyakran havi 30ezer.. És a kis kidobói fizumból sajna nem tudok mindent megvenni, egyelőre. De amugy vényköteles a patikában, csak szólok és úgy tudom úgyis 16-18 ezer vagy tévedek?
2011. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 °:Amigo:° ***** válasza:

Nem tévedsz, 18-20 ezer egy doboz.

Iszonyatosan megéri a pénzét, és fél (!) szem is elég ösztrogéngátlásra.

Ha sikerül rendelnem hatóanyagot, akkor lesz kb. 1/4 áron, de nem akarok több ezer dollárt beleölni, mivel 1 kg. Magyarország összes testépítőjének elég lenne évekig :-)))

Jelenleg van itthon kb 1900 mg. amiből tudok adni, ha ki akarod próbálni. Kicsit nehézkes az adagolás, mivel napi 1-2 mg. -ról van szó :-)

Magamnak higitottam és kapszuláztam. :-))

2011. jún. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!