Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testosteron Enantate 250-ről...

Testosteron Enantate 250-ről olvastam itt hogy elég heti 1 a heti 2-ő az nem jobb? mármint legalább állandóan magas a tesztó szint vagy tévedek?

Figyelt kérdés

az olvastam meg halom ismiktől hogy heti 1/ampulla az semmit nem ér legalább heti kettő kell hogy közel állandó legyen a tesztó szint...mi erről a véleményetek?


Clint: te is heti 1-et írtáll itt a z egyik kérdésnél szerinted is elég annyi? még ha alig van benne hatóanyag akkor is? köszi a válaszotokat!


2011. jún. 3. 12:03
1 2 3 4
 11/36 TOMAtm ***** válasza:

tök jó olvasgatni amiket irtok,azért nem szóltam hozzá eddig semmit,mert olyan jól elvoltatok magatokban.

Támogatom a Boldenonos ötletet,valószínű uis hozni fog neki rendesen,mert iszonyat tolja az étvágyat(bár én a bolde mellé is tolnék valami tesztót(-fokozót),ha mást nem Tbomb-ot.ráadásul a bolde talán még lehet eredeti is mert akármelyik kutyadoki felírhatja.

Ha maradsz az enantátnál,akkor tegyél mellé valamit,ha mást nem superanabolont,arról jókat hallottam mostanában.sok sikert,22Gs tűt vegyél,mert eléggé nem lehet felszívni a 25össel.

2011. jún. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 TOMAtm ***** válasza:
ne zitá-t szedj a kúra alatt hanem proviront(nem engedi a tesztót ösztrogénné alakulni,míg a zita csak leköti).hcg vel egyidőben kezd a zitát ill ha érzékeny lesz a melled.
2011. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 °:Amigo:° ***** válasza:

Nolvadex (zitazonium) tényleg nem jó kúra közben. A végén a HCG mellett használd.

A Provirom jó ötlet, de nem az aromatáz-gátlása miatt.

Az SHBG kötöfehérjéhez kapcsolódva leköti azt, így több tesztoszteron marad szabad formában a vérben.

A Proviron nem nyomja el jelentősen az aromatáz enzimek működését, még nagy adagban is csak csökkenti azt (napi 4 volt a maximumom, de nem ért fel fél szem Letrozollal).

Viszont nem is feltétlenül kell blokkolni az aromatázt, csak verseny előtt illetve az utókúrában a HCG használat közben. Az ösztrogén például növeli az androgén-receptorok számát. Hiányában emelkedik a rossz koleszterin szint, gyengül az immunrendszer, sőt a máj IGF-1 szekrécióját is csökkenti.

Amúgy ilyen célra az Arimidex (kb. 80% -os elnyomás) és a Letrozol (98-99%) használatos.

Magában az Enantátot nem ajánlom, csalódást fog okozni -főleg ekkora mennyiségben és a mellékhatások is előjönnek a végén.

2011. jún. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Én már kétszer is használtam enantátot és heti egyszer szúrtam, tökéletes eredményekkel. Sztem így csináld, amigo mindenre van valami leírás és máshol az ellenkezője is, sztem amíg magadon nem tapasztalod addig hagyd ezeket.

Alapjába véve nehezen fejlődő voltam naturálban, ha heti egy csak a saját tesztót helyettesítette volna akkor szinte semmit nem kellett volna fejlődnőm.

Egy 10 hetes kúra remek tömeget hozott (10 ampulla), viszont az tény hogy voltak mellékhatások. A proviront csak a kúra felétől szedtem, ezt többen is így javasolták, de amúgy sokak szerint hatásosabb ha nolvadexet használsz kúra közben.

2011. jún. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 °:Amigo:° ***** válasza:

Szerintem a hülyeséget hagyd meg a terembe a többi szerencsétlennek.

Én NEM A VÉLEMÉNYEMET írtam le, hanem tényeket.

Testépítő edző vagyok, 20 éve foglalkozok vele. (versenyzőkkel is) magam is versenyzek.

Ha te heti 1 ampullától fejlődsz, akkor anélkül is fejlődnél. Ez csak azt jelzi, hogy mennyire feleslegesen koxoltok, amikor még simán lehetne tisztán is fejlődni.

Kíváncsi leszek, később mit csinálsz majd, ha esetleg tovább akarsz lépni.

Én egyébként a visszafogott adagolás és a több kisebb adag kombinálásában hiszek, mivel fontos számomra az egészség. Nem is volt soha semmi bajom belőle, de én soha nem tanácsolnám senkinek, hogy heti 1 enantátot toljon. Akkor már inkább semmit !

Én helyes étrendel és edzéssel bármelyik emberemmel elérek annyi fejlődést, mint Te az enantátoddal.

Aztán ha versenyezni akar majd, akkor megy az 1000 mg. tesztó, 400-500mg Nandrolon, 400 Boldenon, stb....


Mondom, vagy rendesen csináljuk, vagy sehogy !

2011. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 clint ***** válasza:

jolvan amigo tények, én meg folyamatosan testépítők között dolgozom és képzelődöm. Nem fogok vitatkozni, ez kb olyan mint a másik fórumon vitázni azon, hogy a szója ösztrogént csinál e mert azokat olvasták valahol.

Elmondtam a kérdésre a választ, csűrjétek csavarjátok, nekem sem jobb sem roszabb nem lesz ha a kérdező megfogadja vagy nem.

A zita pedig kúra közben jó, az már más tészta, hogy utána is használják. NEm gond ha aromatizálódik a cucc, csak az ösztrogén ne jöjjön ki. Én így gondolom, de ez egy fórum, tőlem mindenki úgy csinálja ahogy kívánja, de rohadtul nem mindegy, hogy valaki neten olvasgat mindenféle tanulmányt, vagy a való életben több emberen tapasztal dolgokat és magán, mível ebben a világban forog. Ennyi.

2011. jún. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 clint ***** válasza:
merre vagy edző? Ezekszerint akár ismerhetjük is egymást. Pest?
2011. jún. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Amigo drága barátom, szted nekem ki tanácsolta ezeket?

Meg minek hazudnék? De ha így gondolod, akár felvehetjük a kapcsolatot máshogy is, és megnézheted a formám, hogy sztem nem igazán csináltam potyára semmit.

2011. jún. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 clint ***** válasza:
velem?????
2011. jún. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 clint ***** válasza:
jah amigoval... bocs, szakad a netem.
2011. jún. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!