Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testosteron Enantate 250-ről...

Testosteron Enantate 250-ről olvastam itt hogy elég heti 1 a heti 2-ő az nem jobb? mármint legalább állandóan magas a tesztó szint vagy tévedek?

Figyelt kérdés

az olvastam meg halom ismiktől hogy heti 1/ampulla az semmit nem ér legalább heti kettő kell hogy közel állandó legyen a tesztó szint...mi erről a véleményetek?


Clint: te is heti 1-et írtáll itt a z egyik kérdésnél szerinted is elég annyi? még ha alig van benne hatóanyag akkor is? köszi a válaszotokat!


2011. jún. 3. 12:03
1 2 3 4
 1/36 °:Amigo:° ***** válasza:
74%

Heti 1 az semmi.

Két lehetőség van:

Ha kis pöts vagy, akinek fogalma sincs az egészről, csak kox segítségével akar megnőni, akkor elég, sőt sok is.


Amennyiben évek óta edzel és komoly terveid vannak a testépítéssel, akkor egy alap-szteroidként berakhatsz a kúrádba T.Enantat-ot. Heti 1000 mg. körül van értelme a dolognak, tömegnövelésnél. (egyéb esetben Enantate nem ideális)

Azt tudni kell, hogy az enantate észter a leghoszabb tesztoszteronhoz kapcsolódó észter a cypionate -al együtt. A trükk az, hogy az észter tömegét is beleszámítják a hatóanyag súlyába, így 250 mg enantate jelentősen kevesebb tesztoszteront tartalmaz, mint 250 mg. propionate.

Mivel az észter leválása a tesztoszteron molekuláról lassan megy végbe, ezért 250 mg enantát (kevesebb, mint 200 mg. tesztoszteron) esetén folyamatosan alacsony lesz a tesztoszint, ill. a normál érték közelében.

Ez eleinte lehet magasabb, de a kis mennyiséggel az a gond, hogy már az is lelövi a saját tesztoszteron termelésed !

Ezért ekkora adagnán nem lesz észrevehető javulás, hanem egy idő múlva csak annyit teszel, hogy helyettesíted a saját teszto termelésedet.

(öregeknek ezért adnak 2-3 hetente 1 ampulla Nebido-t, hogy HELYETTESÍTSÉK a tesztotermelést, nem hogy NÖVELJÉK)


De még ha sikerül is 2-3 X -os szintre növelni a tesztoszintet, az nem okoz akkora izom és erőnövekedést, hogy érdemes legyen belepiszkítani a hormonrendszerbe.


Vagy csinálod rendesen (1000 + mg.) vagy sehogy.

2011. jún. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 clint ***** válasza:
20%

ugyanott ahol leírtam ezt meg is magyaráztam miért.

Nem a hatóanyag mennyisége a döntő, hanem hogy van e benne.

Az ürülése ugyanannyi idő. Nehezen ürülő tesztóknál magasan tartja hetekig. Az enantát és cipiónát kúra után volt akinek még két hónap után is kimutatták a vérében, azaz keményen dolgozott benne még az utókúra után is.

Ezek annyiban jók, hogy az összeesés nem lesz akkor kúra után mint pl egy danabol vagy orális androgének esetáben.

Szted ha van olyan ember akinek még egy hónap után is a vérében van, nem totál felesleges egy héten kettőt szúrni?

A profi testépítők szúrnak kettőt, viszont náluk alapból máshogy működik már a hormonrendszer, az évi több kúra miatt.

Mondok egy példát. egy anabol tabletta 5mgos 400%-kal emeli meg a hormonszintet. Ezek szerint egy danabol tabletta ami meg 10 mgos az 800-al??? tökmindegy, mert úgyis csak a 100%-ot tudod hasznosítani, és a külsőleg bevitt hormonokból egy kevés is többszázszorosra emeli a hormonszinteket akár tartalmazza a dobozra ráírt anyagmennyiséget akár csak kevesebbet. A kevesebb is árt, és manapság a piacon található cuccok használatakor összeteheted a két kezed ha van benne hatóanyag. az ürülése ugyanannyi idő lesz, szal elég heti egy, sőt ha 10naponta szúrsz egyet akkor is ugyanaz a hatás lesz.

Minimum egy nolvadexet szedjél mellette, mert csöcsösít, zsírosít, vízesít, ragyásosít, stb.

2011. jún. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 clint ***** válasza:
81%
500 mgtól már jelentkeznek a nőiesedési jegyek amigo, azaz a tesztó túl sok, az már nem jó, elég a heti 250 mg. ez, hogy a saját tesztótermelésed helyettesíti ez nem igaz, heti egy adag akkor semmilyen tekintetben nem lenne hatásos, nemegy ember használ heti egyet sokkal jobb eredményekkel mint a heti 500 mgot használók. sztem 12 év alatt hadd ne legyek már hülye, láttam egy két dolgot.
2011. jún. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 clint ***** válasza:
81%
a sokkal jobb eredmények alatt a tisztább izomzatot tartom, sztem a kérdező nem fedett és puffadt akar lenni, ragyákkal, és csöcsökkel.
2011. jún. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 °:Amigo:° ***** válasza:
49%

Tisztább tömeghez ne már enantátot használjon!

Ez tömegnövelésre van, az aromatizálóása több tényezőtől is függ (párhuzamosan szedett szteroidok, zsírszövet mennyisége)

Ha szolíd, minőségi izomnövekedést szeretne, akkor Propionát kell, valamilyen kevésbé androgén cuccal keverve.

Nem a heti egy injekció a gond itt, hanem a lassú hatóidő.

Az enantát észter lassan, fokozatosan vállik le a tesztoszteron molekuláról. Az észterhez kötött tesztoszteron nem aktív, igy nem is aromatizálódik.

Ha egy ampullában van mondjuk 180 mg. tesztó (észter nélkül) és az mondjuk 3 hét alatt szabadul fel folyamatosan, akkor napi 8,6 mg jön ki, ami kb a saját termelésének felel meg (fiatal korban mindenképp)

Mire a heti injekciók összeadódnak, a saját termelése le is áll, így nem lesz számottevő haszna belőle.

Lehet heti 1x szúrni, de 100 kilós testépítőre számolva 3-4 ampulla KELL, máskülönben kár belekezdeni.

(több kárt csinál, mint hasznot)

2011. jún. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 clint ***** válasza:

ezt ne így gondold.. Az egész felszívódik nem napokra kell mg-okat lebontani. Az egész felszívódik és egyszerüen a vérben marad. Aromatizálódás mindenképp lesz, hisz emiatt van a vízvisszatartás is. a magas tesztónál a zsír és víz minimális kell legyen a testben. A használók már két hét után érzik a hatását, ez minden szteroidról elmondható, annyira nem fejti ki lassan a hatását ez sem.

Az igaz, hogy tömegnövelésre alkalmas csak, de az legyen izomtömegnövelés nem szimpla vizesedés, ami a túlzásba vitt injekciózás miatt hamarább le is megy kúra után majd.

az orális szteroidokat is ugyanígy tulzásba viszik, pl danabolból gyakran napi négyet-hatot is beszednek, én nálam a max amit használtam versenyek előtt napi kettő volt (félbeharapva napi négyszer vettem be) és az izomnövekedés igyis jelentős volt.

2011. jún. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 °:Amigo:° ***** válasza:
49%

Én úgy vagyok ezzel,hgy ha már egyszer tesztot használok és a saját termelésemet lelövöm, akkor már nem fél kiló tömeget akarok magamra szedni, hanem mondjuk 10-et.

Igen ebből nagyrésze víz...de hát a tesztónak ez a lényege.

Erőt, agresszivitást, anabolikus környezetet biztosít.

Ezért kell mellé más is, ami kevésbé androgén, de építi az izmot.

Az egész felszívódik, ez igaz. De az észterezési eljárásnak pont ez a lényege, hogy ne ürüljön ki a szervezetből (a szabad tesztoszteron kiürül hamar, viszont csak az tud kapcsolódni az androgén receptorokhoz)

Egy észterhez kapcsolt tesztoszteron molekula hiába van a vérben, mert fizikailag nem tud a receptorához kapcsolódni. Ehhez meg kell szabadulnia az észter-lánctól, ezután aktivizálódik és órák alatt ürül !

A (a test. suspension ilyen például)

Ha tehát feltételezzük, hogy ez folyamatosan megy végbe, akkor bizony napi néhány miligramm tesztoszteron szabadul fel és hasznosul, a többi hiába van a vérben, mert inaktív.

Napi 8-10 mg tesztótol pedig még senki sem lett Jay Cuttler :-)))


Egyébként nem vagyok enantát-párti. A rövid hatóidejű cuccokat kedvelem...

2011. jún. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 clint ***** válasza:

énis a rövideket szeretem.

Nemtudom hol olvastad ezeket a kutatásokat de az eredmények totál mást mutatnak.

2011. jún. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 °:Amigo:° ***** válasza:

Ezek tények :-)))

Igaz, magyar oldalakon nem nagyon találsz használható infókat, az meg, hogy mit hallani a teremben, az nem sokat ér.

Itt nézz körül:

[link]


Anthony Roberts írásait erősen ajánlom.


A kérdezőnek meg ajánljunk valami mást.

Kezdő kúrának nálam a Boldenon az alap.

Heti 3-400 mg. -al már jó eredményt lehet elérni, ha nem akar nagy tömeget.

2011. jún. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

köszi szépen! mind ketten jó és hasznos dolgokat írtatok!!

az igaz hogy az Enantát nem a "legjobb" cucc de ez az amit a legnagyobb valószínűséggel jót tudok szerezni többen használják a környezetembe és nekik bejött! van aki heti 1-et de van aki 3-at is szúr nálam heti kettő lenne a maximum

az is lehet hogy csak 1-ampulla hetente...Zita menni fog közben reggel és este 1 utánna pőedig HCG-Zita és Clomid

2011. jún. 3. 17:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!