Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testosteron Enantate 250-ről...

Testosteron Enantate 250-ről olvastam itt hogy elég heti 1 a heti 2-ő az nem jobb? mármint legalább állandóan magas a tesztó szint vagy tévedek?

Figyelt kérdés

az olvastam meg halom ismiktől hogy heti 1/ampulla az semmit nem ér legalább heti kettő kell hogy közel állandó legyen a tesztó szint...mi erről a véleményetek?


Clint: te is heti 1-et írtáll itt a z egyik kérdésnél szerinted is elég annyi? még ha alig van benne hatóanyag akkor is? köszi a válaszotokat!


2011. jún. 3. 12:03
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

NEm veled... Téged ismerlek, legalábbis tudom ki vagy, voltam már a szórakozóhelyen ahol dolgozol. :) Sőt a Brutal challengen is láttalak szép súlyokkal dolgoztál.

Régen linkeltél magadról képeket és egyből megismertelek, még beszéltünk is a Brutalon, kérdeztem te vagy a Clint és mondtad h igen.

2011. jún. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 °:Amigo:° ***** válasza:

Clint !


Volt már erről szó régen. Két budai edzőteremben is dolgozok, az egyik a legfelkapottabb terem a testépítők körében manapság.... :-)))

Tamoxifenről:


"Forget the Nolvadex. It’s a terrible drug for men to take; it has been documented in the literature that tamoxifen (Nolvadex) inhibits IGF-1 release from the liver - not a great way to put on size! "


-Dave Palumbo


Vagy:

[link]


Igyekszem lépést tartani és nem leragadni 20-25 évvel ezelőtti szinten.

Mostanában a szteroidok készítését "tanulgatom" egy gyógyszerész ismerős segítségével. Ezért is illik tudnom ezeket az alapvető dolgokat.

2011. jún. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 °:Amigo:° ***** válasza:

Közben megnéztem a jegyzeteimben:


250mg T. enantát észter 179,6 mg.tiszta tesztoszteront tartalmaz.

250 mg T propionát 209,5 mg. -ot


Tehát Ti itt ~ heti 180 mg, lassan aktiválódó tesztoszteronról beszéltek.

(tudom, a tapasztalat....)

:-)))

2011. jún. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 clint ***** válasza:

ezekszerint palumbo szerint, gátolja az izomnövekedést a zita. Legalábbis a külsőleg bevitt hormonok esetébe?

De miért?

2011. jún. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 TOMAtm ***** válasza:

nem gátolja,csak f*szság szedni,mert a tesztó-ösztro arány viszonylag állandó és a zita engedi a tesztót ösztrogénné alakulni(a provi meg nem),szóval amit bevittél cuccot abból jóval kevesebb hasznosul(mivel ösztrogénné alalkul,bár a zita nem engedi kapcsolódni sehova utána már).

asszem ezt olvastam valahol efit(andro) írásai között.

2011. jún. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 clint ***** válasza:
Tomatm csakhogy ez kb egy baromság. Mégis hogy engedné ösztrövé alakulni, ne irkálj már hülyeséget. A testépítők mind hülyeségből szedik? Pláne mellbimbóérzékenységnél?
2011. jún. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 clint ***** válasza:
a másik meg akkor ha teljesen ösztrogénné alakulna, csak lekötné elvileg nem lenne jó semmire, És kúra után pl a hcg és closty mellé is szedik.
2011. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 TOMAtm ***** válasza:

Zitazonium: 10mg/tab., 20mg/tab. - 60szemes kiszerelés Magyarország (EGIS) - gyógyszertárban kapható.


Ez nem anab./andr. szteroid, mégis nagyon hasznos és ajánlott szer minden testépítőnek. A Nolvadex a nemi hormonok közé tartozik, egy ún. antiösztrogén. Azok a testépítők,akik Nolvadexet használnak, kivétel nélkül valamilyen anab. szteroidot is szednek. Mivel a legtöbb szteroid többé-kevésbé aromatizál, ez azt jelenti, hogy hatóanyagának egy része ösztrogénné alakul, ez a férfi atléták esetén az egyébként alacsony ösztrogénszint jelentős emelkedéséhez vezet. Emiatt nőiesedési jelenségek, mint erősödő zsírfelhalmozás, és fokozott vízvisszatartás jelenhet meg. A Nolvadex épp ez ellen hat, mely az érintett testszőrzet ösztrogénreceptorait blokkolja, s így meggátolja az ösztrogén és a receptor összekapcsolódását. A Nolvadex diéta esetén is hatásos, mivel elősegíti a zsírégetést. Habár nincs közvetlenül zsírégető hatása, antiösztrogén hatásánál fogva hozzájárul ahhoz, hogy a zsírtartalmat amennyire csak lehet, alacsonyan tartsa. Röviden: a Nolvadex növeli a szervezet esztoszterontermelését, és ellene hat az ösztrogének okozta mellékhatásoknak.


PROVIRON


Hatóanyaga: mesterolon


A proviron egy szintetikus, szájon át hatásos androgén, melynek nincs anabolikus hatása. Mégis akkor miért szedik? Nos, a Proviron egy olyan készítmény, ami a szteroidok aromatizálódását meggátolja. A Nolvadex anti-ösztrogénnel ellentétben, amely csupán az ösztrogén receptorokat blokkolja, a Proviron már alapjában megakadályozza a szteroidok aromatizálódását. Tehát elmondható, hogy a Proviron a rosszat már csírájában elfojtja, míg a Nolvadex csupán a tünetek ellen harcol.

Clint:

Nem én találtam ki,csak leírtam!

2011. jún. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 clint ***** válasza:

saját magadnak mondtál ellent tomatm..

Amit belinkeltél ott is az van megfogalmazva, hogy blokkolja az ösztrogénné alakulást.

Te úgy írtad, hogy engedi ösztrogénné alakulni, ebbe kötöttem bele.

Épp az, hogy az aromatizálást engedi az ösztrogént meg nem.

A proviron meg alapból az aromatizálást gátolja, persze sztem is csak részben.

2011. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 °:Amigo:° ***** válasza:

A tamoxifen egy ösztrogén !

Nem, nem anti-, hanem egy szintetikus ösztrogén, ami -ezért szelektív- agonista és antagonista egyben.

Erősen kötődik az ösztrogén receptorokhoz, így kiszorítja az ösztrogént, ami a keringésben marad, amíg a tamoxifent szedik. Ha abbahagyják, akkor csúnya dolgok történnek.

A mell szöveteiben antagonista hatású, a máj és a vázizomzatban agonista. (ezért írja Palumbo, hogy hátráltat az izomnövekedésben)

A nők magasabb növekedésihormon szint mellett is kisebb IGF-1 aktivitással rendelkeznek, ez az ösztrogénhatás miatt van !

A Proviron nagyon gyenge antiösztrogén, nagy adagban kell szedni (80-100 mg/nap) és még így is csak csökkenteni tudja esetleg az aromatizációt. 1 mg. Letrozol pl. több, mint 90 % -os csökkenést eredményez, 1 tabletta 2,5 mg. pedig kimutathatatlan szintre csökkenti az ösztrogént és emeli a teszto szintet a kiindulási érték duplájára.

Tamoxifent eddig is max 3-4 hétig voltam hajlandó használni az utókúrában, de legközelebb már kihagyom.

A 3. generációs aromatázgátlók (anastrozole, exemestane, letrozole) egymagukban is képesek -HCG -vel párhuzamosan visszaállítani a testoszintet.

Clomid, Nolvadex lejárt lemez, külföldön nem használják már.

2011. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!