Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A gyúrósok, miért szokták...

A gyúrósok, miért szokták nézni a saját bicepszüket?

Figyelt kérdés
Mindig ezt látom, utcán, melóban, diszkóban...:)
2011. jún. 1. 01:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Na ja,ezt megértem végül is.
2011. jún. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

liza von staunhoff honna vetted ezt a fassagot hogy akik gyurnak inpotensek lesznek?

*facepalm*

2011. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
nem agyjátszás!!! Általában van mit nézegetniük mert keményen megdolgoztak érte olyan ez mint mikor szerzel egy érmet vagy egy serleget olyan helyen tartod hogy mindenki lássa megcsodálhassa,és te büszkén mutogatod na jó ez már egoizmus de vmi ilyesmi:D énis akarva akaratlanul elkezdek feszítgetni magamnak nézem a karom és azt veszem észre és rajtam kívül még 3-an azt nzik
2012. jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Utolsó,lehet,hogy csak azért nézik,hogy ki ez a megmosolyogni való önimádó pózer...
2012. jan. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
lehet :D
2012. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
de am nem vagyok megeléedve magammal de néha szeretem nézni hogy mire képes az ember ha akar
2012. febr. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Na igen,az jó dolog:)
2012. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!