Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Eléggé eltunyultam egy éve...

Eléggé eltunyultam egy éve kb. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. a kezeim sose voltak erősek meg többnyire a hátam vállam stb. se, de futni jól tudtam kicsit ducin is. aztán nőttem fogytam meg sportoltam, egészségesen kezdtem enni is. a kaja része megmaradt, de a sportolás már kevesebb mint volt 1-2 éve. Kb. 5kgt felszedtem,javarészt zsírban szerintem, de ismerőseim azt mondják vékony vagyok. fekvőzni sose tudtam, most szabályosat kb 4et tudok, huzodzkodni se többet, és már a hasizomedzések se mennek úgy miint rég, a futásról nem is szólva. Elhatároztam hogy őszre mikor ujr beállok suliba jobb leszek mint a régi énem. Segítenétek mit csináljak? nem feltétlen kondira gondolok, hanem futóedzések meg hogy birjak fekvőzni. Köszi.
2011. máj. 29. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

mark86


sok minőségi kaja és intervallumos futás!

2011. máj. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hát én így 50 évesen jót nevettem! Már a te korodban is van ilyen probléma? Eddig inkább 40-esektől, 50-esektől hallottam szinte szó szerint ugyanezt.


Persze sokan már akár tizenéves korukban is szétfolynak. Az már jó, hogy te észrevetted, hogy nem szabad, és változtatni akarsz. Most előtted a nyár, lesz idő mindenre. Csak elhatározás kérdése.


Én futok elsősorban, talán ehhez tudnék pár dolgot. Először is el kell kezdeni. Annyit, amennyit bírsz, de ezt rendszeresen és fokozatosan fejleszd! Ez a két kulcsszó. Én természetben futok, ha csak van időm, mert az szép és változatos. De megteszi a Margitsziget is például.

2011. máj. 30. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

az intervallumos hulyeseg mert:

1.figyelned kell arra hogy mikor valts, es ez kizokkent

2.egyenletesen sokkal tovabb birja az ember

3.ha az elejen nem futsz lassan egyenletesen legalabb 10 percen keressztul(az intervallumos futast kb 3percenkent valtogatni kell)bemerevednek az izmaid es baszh*tod..

mark..tudom hogy nem hagyhatod annyiban hogy valakinek mas velemenye legyen..szoval varom a replikat...-.-"

2011. jún. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

mark86


én nem replikázok kiscica! te min rágtál be?

PRIVÁT,NÉV,CÍM! akkor majd futkározhatsz hülyegyerek!

2011. jún. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

mark86


sejtettem hogy mélyen hallgatsz! :DDD

ezért szeretünk te kis alattomos,gerinctelen futógép! :)

2011. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

elmész edző terembe edzel egész nyáron szorgalmasan napi 4x, max 1800 kcal falsz egy nap, és lehetőleg mindennap csirkemellett rizsel a fehérje miatt

és nyár végére lesz izomrajtad és még erős is leszel !!!:)

végülis nekem ez lesz a programom nyáron

15/F

2011. jún. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát nem akarok okoskodni, de napi 4x edzés kondiban nem fogod bírni, pár nap és hetekig nem fogsz tudni felkelni, izomláz, túledzettség stb :D a csirkemell rizzsel meg hát tudod, nálunk nem húsból van a kerítés :)
2011. jún. 4. 23:52
 8/12 anonim válasza:

22:53as vagyok

ne hülyéskedj.. 2 éve edzek, mostanában én is punnyadtam pár hónapot de általában 4x edzek egy héten.. a kedvenc mondásom pedig " akkor jó, ha fáj" szóval én csak örülök az izom láznak mert az mutatja az edzés sikerét :)

2011. jún. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
a heti 4 már más, de te napit írtál... :D
2011. jún. 5. 00:16
 10/12 anonim ***** válasza:
Kezdd el a fegyencedzést (lassan kéne valami promóciós díjat kérnem, bár mindig a torrentet ajánlom így a kiadónak nem sok haszna van belőle :D) + intervallumos futás + ha van még energiád és megengedheted magadnak akkor valami harcművészet esetleg küzdősport.
2011. jún. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!