Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen önvédelmi sportot...

Milyen önvédelmi sportot ajánlatok egy húszéves nőnek?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
T*k*n rugás.
2009. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
járj judora, ha van a környéken.
2009. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
csakis KRAV MAGA!más szóba se jöjjön nálad!!a legjobb és leghasznosabb!"könnyen" elsajátithatónak számit.az előző hozzászóló nem irt hülyeséget a tökön rúgással.ez a harci forma nagyban arra épit!az utcai harcra a legtökéletesebb!!és edzéseken stresszhelyzeteket szimulálnak.csak ajánlani tudom!
2009. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%

A következőt javaslom:


Minden ember más, ahogy mások az önvédelmi vagy harcművészeti rendszerek is. Szerintem nézd meg az igényeidet és az adottságaidat, majd nézz meg legalább 3-4 különböző edzést. Önvédelemet írtál, így feltételezem, nem a harcművészetek mélységeiben kívánsz elsősorban elmerülni, hanem valami olyasmit szeretnél, ami viszonylag hamar ad a kezedbe hasznos dolgokat.

Javaslom megnézni a Krav Maga, Wing Tsun, Kempo, és esetleg a ju jitsu-t.

sporttemplom.hu ha pesti vagy, ott egy helyen sok típust nézhetsz meg, aztán majd döntesz, és keresel egy hozzád közel eső klubbot.

2009. márc. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Sajnos külön önvédelmet nem kreáltak a nőknek.DE szeretném figyelmbe ajánlani neked a ju-jitsut

hogy miért?

1-éles hejzetbe tudat alat jönnek elő a fogások amit tanultál

2.könnyen elsajátítható

3.nem igényel sok erőt a fogások nagyrésze

4.a rendőrők is ezt hazsnálják köztük én is ezt tanulom nekem hidd el bevállt :)

2009. márc. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a KRAV MAGÁ-hoz még annyi, hogy azt is alkalmazzák rendőrök, és vámosok.(izraeli közelharc, a hadsereg és terror elháritók is ezt használják!! leginkább a harcművészetek egyfajta ötvözetének nevezném!) Engem pl. egy volt kommandós oktatott.de csak akkor tudod meg, hogy melyik a neked való ha ténylegesen lemész 1-2 edzésre!
2009. márc. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!