Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a kajálási dolog mégis...

Ez a kajálási dolog mégis hogyan kivitelezhető (testépítés)?

Figyelt kérdés
Írják itt hogy megfelelő szénhidrát bevitel a lehető legjobb ételből, protein is szintúgy, és hogy naponta 6szori étkezés ne túl sokat de nem is túl keveset. Na oké ezek közül minden adott mert tele van a spájz rizzsel,és van baromfi farmunk szal tele vagyunk csirke és pulyka húsokkal. Na most az a helyzet hogy oké , hogy reggel megkajálok, jó rá 2-3óra múlva megint kaja utána ebéd megint kb 2 óra múlva aztán már úgy érzem h a nap többet nem is tudok kajálni és kipukkanok.Pedig nem is ettem olyan rengeteget.Ezzel most mit kezdjek?Egész nap szinte a hányinger kerülget mert full tele van a gyomrom mindig... 18/f 75kg 190cm
2011. máj. 24. 14:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
így elég nehézkesen tudom végrehajtani a napi tömegnövelésemhez épp megfelelő beviteleket...
2011. máj. 24. 14:42
 2/11 anonim ***** válasza:
Pedig jol csinálod...eddzél, es majd akkor használ is a kaja ... hányásig...mindig azt mondom!
2011. máj. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ezt nem fogja megszokni a szervezetem? h egy idő után olyan mintha szimplán bekapnék 2 falatot?
2011. máj. 24. 15:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Kitágul a gyomrod, meg már olyan reflex lesz, hogy mész a kajáért , hogy nem is figyelsz arra, hogy tele vagy. Ez a sport a konyhában dől el nem a konditeremben.
2011. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mark86


igen,a gyomrod tágulhat,de az is előfordulhat hogy valamit rosszul/lassan emésztesz! ezt ki kéne tapasztalni! pontosan miből mennyit eszel? tutira jól számolod? számolod egyáltalán?mert én 85 kiló vagyok, megeszek napi 2gramm fehérjét és 4gramm ch-t/tskg mégis állandóan éhezek! ;)

2011. máj. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Úgy kivitelezhető, hogy nem kislány vagy. Untam a rizst, a csirkét, mindent, öklendeztem amikor a számba vettem a kaját, de letoltam. Ennyire egyszerű.

Pár napra vedd el a ch-t úgy rendesen, cseréld le zöldségre a rizst. Pár nap után nem lesznek ilyen problémáid.

2011. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

1) hozzászoktatás kérdése 2) vannak alternatívák... 3)kiegészítő ételek, amik semlegesítik a húsundort, v. pont éhségfokozók...

Greg majd ad terméktanácsot... ;) Én a GG-re szavazok...

2011. máj. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

mark86


beb@szik ha már kezdőként szedni kell valamit! mi lesz később mikor dupla adagot kell letolni?

2011. máj. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Először is tudnunk kéne, mennyi az annyi.

75 kilósan gondolom nem 1kg csirke meg 600 g rizs a napi kaja.

Ha nem tudod legyűrni egyáltalán, akkor emésztőenzim, de az se jó megoldás, mert egy idő után a szervezeted hozzászokik, lecsökkenti a saját termelést. De kipróbálhatod, csak ne nyomd sokáig.

2011. máj. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Táplálék kiegészítőkkel is lehet finomkodni, edzés előtt fél liter vízbe NO fokozó, edzés közben 1 óra alatt 1,5 liter víz, edzés után fél literben kreatin és 7deciben tömegnövelő. ez kb 1,5-2 óra leforgása alatt több mint 3 liter víz + még a tápkiegek amiket beleraksz, ettől is ki tud tágulni a gyomor rendesen, csak kicsit drága gyomortágító:D
2011. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!