Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Jar valaki tarsastancra? Ha...

Jar valaki tarsastancra? Ha igen hova?

Figyelt kérdés
Miket tanultok?
2009. márc. 15. 15:27
 1/3 anonim válasza:

Én immár 6 éve járok, hogy hova, az város függő. Vannak olyan városok, ahol van, nincs, vagy több iskola, egyesület vagy esetleg tanfolyam is van. Kiskunfélegyházán én a WINGS Tse-be járok. Ez hobbi-versenytánc, vagyis 8 táncot tanulunk/tudunk, 4 standard (angol és bécsi keringő, tangó, quickstep), és 4 latin táncot (samba, cha-cha-cha, rumba és jive).

Felsőbb kategóriákban (versenykönyves versenyzőknél) bejön még két tánc, ez a paso doble, és a slowfox.

Van még egy tánc, amit még külön tanfolyamokon szoktak oktatni, ez pedig a salsa/mambo. Egy elég gyors ritmusú, lendületes latin tánc.

2009. okt. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én járok 3 éve.:D Keleti Andihoz és Chacha-Samba-Rumba-Jive-Paso. Angol/Bécsi keringö-quickstepp-tangó-slowfox. És óra végén levezetés képpen Salsa vagy Charleston:D
2009. dec. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én 7éve táncolok baján egy egyesületben és mi8 táncot tanulunk elsősorban,év vége felé mindig van egy nagy fellépés ahol a Gemenc tse tagjaival együtt lépünk fel, itt táncolunk különlegesebb táncokat is.
2013. máj. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!