Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek kombináljak erre?...

Szerintetek kombináljak erre? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már lassan 4 hónapja (3 hónap 3-ik hete.) edzek és már kezdem elérni azt a formát amit szeretnék. Alapvetően sportos kinézet, de nem az alias koxmen.


Az előzmény amire elhatároztam, hogy sportoljak: 18 évesen benőtt a fejem, hogy el kéne kezdeni valamit csinálni magammal, hogy ne hízzak tovább (Nem a kajától, hanem a sok gépezéstől és lustulástól híztam el. Amúgy akármennyit eszek nem hízok egyáltalán. :D)


Az edzésem minden testrészemre kiterjed és mellette alkalmazom az 5 tibeti jóga gyakorlatot is és elég szépen haladok az általam elképzelt test felé. :) Csak annyit szeretnék segítség gyanánt kérni, hogy már érzem, hogy izmos vagyok alapfokon és kicsit szeretném hamarabb leradírozni a zsírt a hasamról, a mellemről meg a seggemről, mert itt van a legtöbb...Otthon edzek heti 4-szer (pénteken, hétvégén meg hétfőn. A többi nap amíg suliban vagyok az pihenő korszak.) Szerintetek szálkásítsak vagy így folytassam tovább az edzést és a jóga kombinációját, hogy elérjem az álom formám.


18/F


2011. máj. 23. 23:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A somlóiról...-.-'


Tudtommal minden édesség valamilyen szinten térfogat növelő...

2011. máj. 24. 21:48
 12/15 anonim ***** válasza:

ami édes (első közelítésre) az cukros, CH forrás, az a zsírban raktározódhat.

ezt nevezed térfogatnövelésnek ? :)

2011. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Legalábbis mondjuk ez saját elgondolás volt bocs... xD
2011. máj. 24. 22:21
 14/15 anonim ***** válasza:

felőlem igazán bármit gondolhatsz :))

ha érdekel valami (hogy a valóságban hogy s mint van) akkor meg nyilván utánaolvasol / kérdezel :)

2011. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ja. :)
2011. máj. 25. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!