Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A nagyobb testépítők honnan...

A nagyobb testépítők honnan kerítettek pénzt csirkére, többféle táplálékkiegészítőre, míg nem volt szponzoruk?

Figyelt kérdés
Most vegyük inkább a fiatalabb kort,mikor még nem dolgoztak.
2011. máj. 23. 18:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem akartam ennyire belemerülni, de akkor leírom, hogy én mit is finanszírozok magamnak:


-Időközönkénti ruhanemű

-parfüm

-barátnő (sok mindent takar: fogamzásgátló, néha ajándék, meghívás ide-oda)

-barátokkal való találkozás során felmerülő költségek

-általában telefonfeltöltés


Most így hirtelen ennyi jutott eszembe. Ja és akkor még pluszba fizetem a kondibérletet+ egy alap fehérjét, dextrózt. Ezen kívül sajnos nem nagyon futja minőségi étrendre, de zabálok mint a sz@r. Ezek után ne mondja senki, hogy én nem teszek meg mindent érte. Persze ha apuci, anyuci mindent fizetne ezerszer könnyebb lenne.


Amúgy meg elárulom, hogy az iskola közel sem 5x6 óra. Minimum 5x7, 5x8 óra és akkor még a tanulásról szó sem volt. Ja és a terem egy órányira van (mert közelebb istentelen drága) vagyis 2 óra utazás plusz kb. másfél edzés. Pihenni meg azért mégiscsak kell valamikor.

2011. máj. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként 19 éves vagyok, azt kifelejtettem.
2011. máj. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én pedig mindent magamnak állok, még a kaját is sokszor, mellé egyetemre járok, hidd el, tudom, h min lehet spórolni, azt írtam le.
2011. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 °:Amigo:° ***** válasza:

Azt nyugodtan felejtsétek el, hogy munka mellett valakiből "nagyobb testépítő" lesz.

A legtöbb testépítő maximum személyi edzést tart vagy tápkieg boltban dolgozik, de versenyszezonban szabadságon van, mert csak úgy lehet készülni normálisan.

15-16 éves korban korai még nagy álmokat szövögetni, inkább az alapokkal érdemes foglalkozni ilyenkor, például edzéstechnika, állóképesség, mozgáskoordinációt igénylő sportok, helyes táplálkozás, stb...

Ez a "mit szedjek ?" hozzáállás nevetséges !

Amíg nincs erre a sportra havi szinten 200 ezer forintod, addig felejtsd el ezt a kérdést, mert csak lapátolod kifelé a pénzed az ablakon.

A testépítés a legdrágább -nem technikai sport !

Egy verseny felkészülés 2-3 millió forint, de ismerek olyat, aki 8-at beletolt 1 szezonba !!!

2011. máj. 24. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ámen
2013. okt. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
de akkor honnét enyi pénzük?:D szponzortol sincs ennyi
2013. okt. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!