Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lassan fél éve mozgok rendszer...

Lassan fél éve mozgok rendszeresen, mégsem fogytam még, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Tavaly novemberben kezdtem el konditerembe járni. Heti 3x járok, eleinte alap edzéseket végeztem, ami minden izmot megmozgat, kb. 1 órát, majd fél óra kardio. Az utóbbi időben már csak fél órát edzek (egyik nap has-csípő, másik nap fenék-comb, harmadik napon kar-váll) majd 1 óra kardio, főleg futás, gyaloglás. Táplálkozásra is odafigyelek, minden nap csirkemellet ebédelek, jelentősen fogyasztottam a szénhidrát bevitelemet, bár teljesen nem mondtam le minden finomságról, pl. tóró rudit minden nap szoktam enni, de sztem az nem tartalmazhat túl sok kalóriát. Csak pár kilót kéne fogynom, max 3-4-et, de még ez sem megy le. Főleg has-csípő környéken van a fölösleg. Nem csak kilóban mérem, hanem centiben is. Mégsincs eredmény...
2009. márc. 14. 21:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy a kalóriát kell számolni. Gyakorlatilag mindent lehet enni, de figyelni kell, hogy ne vigyél be több kalóriát, mint amit elhasználsz, illetve hogy legyen változatos, pl. a napi kalóriamennyiség ne csak szénhidrátból álljon, hanem legyen benne fehérje, vitamin, stb. Tehát ez alapján a műzli belefér, csak figyelni kell hogy mit fogyasztasz még a nap folyamán.
2009. márc. 20. 19:45
 12/12 anonim válasza:

hello, elképesztő ez. Én is éppen ezzel a problémáal küzdök. Én is 160cm vagyok és 55kg. 2-3kg-tól szeretnék megszabadulni, de nem megy. Már 2hónapja járok kondizni. az edzést intenzíven végzem kb 1 óra. 20perc futás 10km/h val illetve súlyzós edzés. azt érzem, hogy erősödtem, izmosodtam, de konkrét fogyást nem.

azt hiszem az én gondom az, hogy folyton eszek vmi diétás nassolnivalót. Kevés zsír tartalma legyen. De gondolom a cukor sem tesz jót. Hát itt tartok. Tovább kellene lépnem a nasin... EGYÜTTÉRZEK. aZT GONDOLNÁ AZ EMBER 2-3KGTÓL KÖNNYŰ MEGSZABADULNI, DE A FENÉT!

2012. okt. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!