Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon jó az airsoft?

Nagyon jó az airsoft?

Figyelt kérdés
mostanában annyi airsoftos kérdés van... ami egy dolog, de amikor arra vonatkozik hogy tizen x évesen lehet-e airsoftozni meg hogy gyereknek való-e ez meg az, az kiakasztó.
2011. máj. 22. 10:56
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
áá egy lánytól végképp nem azt várnám hogy legalább elvben nem ellenzi az ilyen militarista játékokat :/
2011. máj. 22. 12:38
 22/27 anonim ***** válasza:

mark86


na jól van nyugi csak vicceltem!

Aczél:én elítélek mindenféle rasszizmust és háborút,sőt a politikát is úgy ahogy van. nem hinném hogy a saját kis elb@szott életünkért a zsidók,cigányok,arabok,fidesz,vagy mszp lenne okolható. aki talpraesett az megél a jég hátán is és a legnagyobb szánalom mikor valaki a cigánybűnözést vagy zsidóhatalmat okolja a szerencsétlenségéért. utálom a magyarkodást is,arra legyek büszke hogy ide születtem és tetováltassak turulmadarat a p1csámra? ahhoz nem nagy ész kell hogy magyar legyen valaki,az viszont sajnálatos hogy az egész európa utál minket mert melldöngetős tolvajnép vagyunk a szemükben. trianon meg vissza nagy magyarországot minek? ennyi erővel az ősember is idejöhetne visszakövetelni a földjét. mennyi gyarmatosítás volt az évszázadok során és érdekes módon csak mi sírunk hogy vissza valamit amit elvesztettünk! az erősebb győzött elvette ami járt és ennyi!sokan 56-on meg a múlton keseregnek ahelyett hogy intéznék a sorsukat hogy jobb életük legyen. nem a cigány dobja el a csikket az utcán vagy szarik a tescóban a wc mellé hanem a nyakkendős diplomás gyökér meg az átlag anyuka nem szedi össze a kutyaszart és még mi sírunk mikor szemétdombon élünk? mikor a sugárban voltam biztonsági őr volt a bejáratnál egy nagy konténer,teteje nyitva.kérdeztem a diszpécsert miért nem lehet lecsukni hisz rohadt büdös,erre ő:ha lecsukod mellédobálják a szemetet mert arra lusták hogy felnyissák. és kipróbáltam tényleg így volt. kicsit offoltam de gondoltam kiírom magamból ha már értelmezni nem tudok! :)

2011. máj. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

tudod hogy én nagyonis a jelenben élek, tanulok hogy jobb legyen, edzek, fejlesztem magam. távol áll tőlem is a megváltoztathatatlan dolgokon való kesergés, és szerintem is az ember a saját udvarán tegyen rendet mielőtt másokon problémázik..

és ha valaki kitartó és keményen dolgozik, az elérhet sokmindent, kesergés és önsajnálat helyett ha mindenki a dolgával foglalkozna tényleg lehetne előrefele is lépni.

de leírtad: olyan emberek vannak, akik lusták felnyitni a kuka tetejét, lusták bármihez hogy az egészségükkel törődjenek, hogy erősek legyenek.. korcsosulás van. de azt mondom, legalább könnyebb kiemelkedni.

2011. máj. 22. 13:29
 24/27 anonim ***** válasza:

a legkönnyebb! ha vannak céljaid és tisztességesen próbálod elérni őket de nem sikerül és úgy döglesz meg hogy mindvégig próbáltad akkor már embernek mondhatod magad! :)

tudom én hogy te normális vagy!

nem tudom ezt láttad-e már de példaértékű!:

http://www.youtube.com/watch?v=dezfVbeAHwQ

2011. máj. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

ééérzelgős!

ha csak a jobb lábam hiányozna már sz.arul menne a gerincszakajtó rúgásom, onnan már nincs értelme.

vagyis lenne, de minek? :D

2011. máj. 22. 14:17
 26/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Neked muszáj nyalnod Márknak a meleg seggét?

Egyébként Márk a katonás gondolatod baromira téves.

Ha nem lennének katonák akkor már rég nem ide születtél volna!

2011. júl. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Sztem jók ezek a játékok. Én paintball ban- egy fedezékkel szemben 15cm vastag fácska mögé szorultam... Sajnos nem kaptam egyből "halálos" lövést. És akkor ott megvilágosodtam. Nem akarok háborúba menni, nem akarok katona, rendőr, bankrabló lenni. Szeretném elkerülni, h valaha is igazi fegyverrel lőjenek rám. Akik katonásdit játszanak, pár gyógyszerük biztos elgurult...


Szerintem a paintball jobb, mint az airsoft, mert az igazán, tényleg fáj. Van tétje, h eltalálnak-e. A többiek meg öltözzenek be katonának farsangkor.

2012. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!