Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon jó az airsoft?

Nagyon jó az airsoft?

Figyelt kérdés
mostanában annyi airsoftos kérdés van... ami egy dolog, de amikor arra vonatkozik hogy tizen x évesen lehet-e airsoftozni meg hogy gyereknek való-e ez meg az, az kiakasztó.
2011. máj. 22. 10:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
A gyerekek azért ne játszanak vele, mert nem nekik való, mert nem veszélytelen játék, de azon felül szerintem az játszhat vele aki akar, akár olyan b.uzi mint mark86, akár nem.
2011. máj. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
50%

mark86


Ha mindenki olyan b.zi lenne mint én,fagyos lenne a hangulat a baráti társaságodban,nem pedig tűzforró! (háborúban is titeket szúrna ki először a hőkövetős rakéta! :)

a lényeg hogy ne legyél ideges, freud szerint aki nem nyugodt az is meleg szóval ebből nem mászol ki...

jó lövöldözést(puska=pénisz szimbolikus hosszabbítása) :DDD

2011. máj. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
szimbolika és Freud :)
2011. máj. 22. 12:23
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok ideges? hm de jó lenne ha mindig ilyen ideges lennék... te erőlködsz itt a homofób nézeteiddel :D:D háhá..csak kár, hogy olyan átlátszó, hogy aki ilyen nyílvánosan utálja és szidja a melegeket, az pont azért mert el akarja terelni magáról a gyanut:D szopacs márkó
2011. máj. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

áá, én ismerem Márkot, ő gyanún felül áll.

lehet egyszerűbb dolga lenne most ha nem így lenne, de ha valak akkor őneki a nők.. hömm.. :)) hát a mágnes és vasszeg példa nem fejezi ki eléggé :D

2011. máj. 22. 12:27
 16/27 anonim ***** válasza:
48%

mark86


amúgy viccnek szántam,nem gondoltam hogy vannak itt melegjogi képviselők!semmi bajom a homoszexualitással amig nem hirdetik és nem büszkék rá!

Airoft-tól eltérve a katonákat viszont utálom mert nem nézem jó szemmel hogy bizonyos elvakult érvekkel felvértezve más embereket öljünk. ki dönti el egy háborúban hogy kinek van igaza? hazáért harcolni? nevetséges...

2011. máj. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
lány vagyok, tehát hiába sipánkodsz itt a b.uzi szavakkal, valahogy nem az igazi
2011. máj. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

katonás nézeteddel is egyetértek Márk.


és nem válaszolsz privátra? óóó pedig biztos tudnál neki olyan dolgokat mutatni amit más nem :DD xD

2011. máj. 22. 12:33
 19/27 anonim ***** válasza:

mark86


lyány vagy? akkor talán likvidáld a homárokat a baráti társaságból hát ha megnyugtat 1 igazi férfi!

2011. máj. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
majd ha te elmész egy gyorstalpaló tanfolyamra, ahol megtanítanak szöveget értelmezni, mert akkor nem írják ekkora butaságokat ...
2011. máj. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!